تماشا کنید: پیش‌نمایش تازه Star Wars Battlefront II جنگ‌های حماسی آن را نشان می‌دهد

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱

امروز شرکت الکترونیک آرتز و دایس پیش‌نمایش تازه‌ای از بازی موردانتظار Star Wars Battlefront II انتشار دادند که در آن جنگ‌های فضایی بازی را نشان می‌دهند.

پیش‌نمایش انتشار یافته نبردهای Starfighter Assault بخش چندنفره را نشان می‌دهد. این بخش می‌تواند در سه دوره داستانی بازی شود،‌ نخست دوره قبل از سه‌گانه، دوره سه‌گانه و سپس دوره جدید.

درمورد کلاس‌های قهرمانان بازی نیز دایس کلاس Officer را به‌عنوان شخصی مهم و اساسی توصیف کرده است که تیم‌هایش را در کنار هم نگه می‌دارد. این کلاس نقش پشتیبانی دارد، باعث تقویت تیم می‌شود و کنترل نبردها را نیز بر عهده دارد. همچنین Blaster Turrets و Battle Command Fortitude از بین قابلیت‌های Star Card، مختص به کلاس Officer هستند. قابلیت اول که اشعه‌ی بلستر است و قابلیت دوم هم عملکرد یاران مجاورتان را بهبود می‌بخشد. کلاس Specialist در مخفی‌کاری مهارت دارد و وظیفه‌ی آن، تیراندازی با تک‌تیرانداز از راه دور و قرار دادن تله برای تیم حریف است. از بین قابلیت‌های Star Card نیز Trip Mine و Infiltration Replenish به این کلاس اختصاص دارند. مورد اول از نامش مشخص است که نوعی تله بوده و مورد دوم، موقعیت دشمنان را در اسکنرتان (Scanner) نشان می‌دهد. به­‌تازگی نیز ویدئویی از گفت و گوی سازندگان Star Wars Battlefront 2 در کانال یوتیوب رسمی پلی‌استیشن منتشر شده است که در آن، مدیر اجرایی تولید Criterion Software یعنی مت وبستر (Matt Webster)، این بازی را جاه‌طلبانه‌ترین بازی الکترونیک‌آرتز خوانده است.

در ادامه می‌توانید پیش‌نمایش انتشار یافته را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P      |        دانلود با کیفیت ۷۲۰P      |        دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 در روز جمعه ۲۶ آبان ماه سال جاری (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، اخیراً سازندگان Star Wars Battlefront 2 مدعی شده‌اند که ترسی از رقابت این بازی با عناوینی نظیر Destiny 2 و Call of Duty: WWII ندارند. همچنین جدیدترین تریلر انتشار یافته از این بازی در جریان رویداد D23 2017 بر روی توضیحات سازندگان درباره داستان آن تمرکز دارد که از این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید