گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Velocity 2X Critical Mass Edition مشخص شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۰

امروز دو شرکت FuturLab و بَد لَند گیمز (BadLand Games)، به ترتیب توسعه‌دهنده و ناشر بازی Velocity 2X Critical Mass Edition، تاریخ انتشار این عنوان را مشخص و اعلام کردند. بر اساس این اطلاعیه، این بازی در روز جمعه ۳ شهریور ماه (۲۵ آگوست ۲۰۱۷) وارد بازار اروپا خواهد شد. این در حالی است که بازیکنان آمریکای شمالی باید برای تجربه این بازی تا روز سه‌شنبه ۱۱ مهر ماه (۳ اکتبر ۲۰۱۷) صبر کنند.

Velocity 2X Critical Mass Edition نسخه ویژه‌ای از بازی Velocity 2X است که پیشتر منتشر شده بود. این بسته شامل خود بازی Velocity 2X و بسته‌های گسترش‌دهنده Critical Urgency، Dual Core و Daily Spring و همچنین مستند ساخت این بازی می‌شود. نسخه پلی‌استیشن ۴ این عنوان همراه با دیسک موسیقی متن و کتابچه‌ای استودیویی عرضه خواهد شد. هر دو نسخه با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهند گرفت و کسانی که پیش از این اقدام به پیش‌خرید این بازی از طریق خرده‌فروشی‌های مشخصی کرده‌اند به یک تصویر هنری اختصاصی دسترسی خواهند داشت.

Velocity 2X عنوانی در سبک سکوبازی از کنار است که بازیکن در هر مرحله باید با سرعت هرچه تمام‌تر اقدام به شلیک به هدف‌های مشخص شده کند. البته این موضوعی کمی پیچیده است چراکه باید تعادلی بین شخصیت اصلی بازی و سفینه آن برقرار کنید. بازی Velocity 2X Critical Mass Edition پیش از این در ماه ژوئن میلادی معرفی شده بود.

بازی Velocity 2X در اصل در تاریخ سه‌شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۳ (۲ سپتامبر ۲۰۱۴) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی عرضه شد. Velocity 2X Critical Mass Edition تنها برای دو کنسول نامبرده در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حال، نسخه رایانه‌های شخصی این بازی اخیراً ۷۵ درصد تخفیف خورده است و با قیمت ۴٫۹۹ دلار قابل دریافت است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید