گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: ویدئویی ۱۳ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی Wild West Online منتشر شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷

چندی پیش ویدئویی ۱۳ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی Wild West Online منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

حتما شما هم با بازی مورد انتظار و در حال ساحت Wild West Online آشنایی دارید، عنوانی که قصد دارد جایگزین بازی فوق العاده Red Dead Redemption 2 در پلتفرم رایانه‌های شخصی باشد. بدون شک، تمامی کاربران رایانه‌های خانگی، دوست دارند تا بازی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم محبوب آن ها منتشر شود، چرا که این بازی، یکی از بزرگ ترین عناوین منتشر شده در تاریخ بازی‌های ویدئویی است و معرفی نسخه دوم آن، انقلاب جدیدی را بوجود آورد.

حال امیدواریم تا Wild West Online، بتواند نظر کاربران این پلتفرم بزرگ و البته طرفداران بازی را به خود جلب کند و در قالب یک بازی سرگرم کننده، وسیع و مناسب عرضه شود. همچنین این بازی توسط سازندگان بازی محبوب Crysis ساخته خواهد شد و همین نکته، باعث اعتماد هر چه بیشتر به این بازی می‌شود.

همان طور که از نام Wild West Online معلوم است، این بازی یک عنوان تمام آنلاین خواهد بود و قصد دارد بازیکنان زیادی را از سراسر جهان، به دنیای بزرگ خود دعوت کند. همچنین افرادی که این بازی را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی پیش‌خرید کرده باشند، می‌توانند به بتای خصوصی آن دسترسی داشته باشند. اهدا برخی از اسکین‌ها یا طرح‌ها، لباس‌ها و اسلحه‌های جدید، از دیگر مزایای پیش خرید این عنوان محسوب می‌شود. البته قابلیت پیش‌خرید این بازی در حال حاضر در دسترس نیست و فرصت آن به اتمام رسیده است و افرادی که زود تر بازی را قبل از این فرصت خریداری کرده اند، مجوز مزایای ذکر شده را دارا هستند.

حال پیرامون جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی تریلری ۱۳ دقیقه‌ای، از گیم پلی Wild West Online منتشر شده است که کاربران را بیشتر با محیط ، گرافیک و نوع گیم پلی آن آشنا می‌کند. این ویدئو، در ادامه قابل مشاهده است.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی انحصاری مشخص نشده است، اما طبق گفته سازندگان، نسخه بتا آن، بزودی و در سال جاری عرضه خواهد شد.

در ادامه ویدئو جدید بازی Wild West Online را ببینید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید