پروژه ی inSane هنوز زنده است/احتمال همکاری با VALVE

۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۸

شرکت THQ مدتها است که درگیر مسائل اقتصادی متعددی شده است و خبرهای زیادی از کنسل شدن بازیها و بسته شدن استودیوهای این شرکت شنیده میشود.چندین ماه پیش بود که عنوان InSane که قرار بود توسط کارگردان شهیر سینمایی Guillermo del Toro ساخته شود نیز کنسل شد ولی روز گذشته این کارگردان اعلام کرد پروژه ی ساخت سه گانه ی InSane پابرجاست.

ماه آگوست بود که THQ این بازی را کنسل شده عنوان کرد ولی روز گذشته Guillermo del Toro در مصاحبه ای با Kotaku اعلام کرد پروژه ی این سه گانه ی اکشن پابرجاست و راهی بازار خواهد شد.

وی در مصاحبه گفت :

وقتی آن راهی که درش قدم میزاریم خوب نیست،مجبور میشیم از راه دیگه ای به کارمون برسیم.این ip و این پروژه دست من هست و من کنترلش میکنم.من از خیر inSane نگذشتم.

وقتی از وی در مورد مقصد بعدی این بازی سوال شد وی گفت ما با شرکت Valve در حال مذاکره هستیم تا همکاریمان را با آنها شروع کنیم.

بخشی از کارنامه ی کاری : نویسنده ی سه گانه ی The Habbits،مدیر صداگذاری Quantum Of Solace،کارگردان Blade I و 2،کارگردان دو فیلم Hellboy،تهیه کننده ی اجرایی انیمشن شاهکار Rise of the Guardians و …

بازی inSane قرار بود توسط آقای Guillermo del Toro که سابقه ی کارگردانی عناوینی بزرگی مانند Blade و Hellboy را دارد و نویسنده ی سه گانه ی Habbits هم هست (اطلاعات دیگر از اینجا)  با کمک استودیو Vilition ساخته شود که توسط THQ کنسل شد.تاریخ عرضه ی اولین قسمت از این بازی سال 2014 بوده است و پلتفرم های مقصد PC/PS3/Xbox360 بوده ولی احتمال قوی باید در کنسول های نسل بعد شاهد این بازی به نظر شاهکار باشیم.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید