Conan Exiles هم‌اکنون در دسترس ایکس‌باکس وان است | بسته الحاقی بازی منتشر شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹

امروز روز بزرگی برای عنوان Conan Exiles چراکه بازی هم‌اکنون برای کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس است. همچنین بسته الحاقی بزرگ بازی با نام The Frozen Throne هم امروز انتشار یافته.

پس از انتشار بازی برروی استیم از طریق دسترسی زودهنگام، حال Conan Exiles از طریق برنامه پیش‌نمایش ایکس‌باکس (برنامه‌ای مشابه سیستم دسترسی زودهنگام استیم) در دسترس کنسول ایکس‌باکس وان است. شما می‌توانید بازی را از اینجا دانلود کنید. همانند Ark: Survival Evolved، نسخه زودهنگام بازی قیمتی ۳۵ دلاری دارد. همچنین شما می‌توانید آن را به‌صورت رایگان آزمایش کنید. استودیوی سازنده بازی در بیانیه‌ای اعلام داشت که نسخه ایکس‌باکس وان کاملا شبیه به نسخه رایانه شخصی است و ویژگی کم ندارد. نسخه کنسولی دارای آخرین بروزرسانی‌های بازی نیز است چراکه Conan Exiles شش ماه پیش برای رایانه شخصی انتشار یافت. بسته الحاقی The Frozen Throne هم هم‌اکنون در دسترس رایانه‌شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان بوده و از همه مهم‌تر به‌صورت رایگان در دسترس قرار دارد. بسته الحاقی The Frozen Throne هفتاد درصد محیط بازی را گسترش می‌دهد و شما را به مناطق سردسیر می‌برد. کیفیت اجرایی بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان طبق گفته جول بایلوس، کارگردان بازی، که اخیراً در مصاحبه‌اش با دوال‌شاکرز گفته است این نسخه را امتحان نموده و آن را با نرخ فریم نسبتاً پایدار ۳۰ و رزولوشن ۹۰۰p تجربه کرده است. وی همچنین به این موضوع اشاره کرده که رابط کاربری این عنوان با رزولوشن ۱۰۸۰p به نمایش گذاشته می‌شود و سطح جزئیات و کیفیت کلی بازی روی ایکس‌باکس وان، حدود کیفیت Medium در رایانه‌های شخصی با چند بهبود دیگر است. طبق گفته‌ی بایلوس، تیم سازنده‌ی Conan Exiles یعنی فانکام (Funcom)، کنترل‌های بازی را برای همخوانی با کنسول ایکس‌باکس وان، از دوباره طراحی نموده و ویژگی‌های جدیدی را نیز به رابط کاربری افزوده است. علاوه بر این، بایلوس بر این موضوع تاکید کرده است که نسخه‌ی Game Preview، یک نسخه‌ی اولیه و ناکامل است و از این رو، هنوز جا برای بهبود هرچه بیشتر بازی در نسخه‌ی نهایی وجود دارد. شرکت Funcom با در نظر گرفتن بودجه ۵ الی ۱۰ میلیون دلاری خود برای بازی Conan Exiles قصد دارد شش محتوای بزرگ را در قالب بروزرسانی‌های جدید در دسترس بازیبازان قرار دهد.

Conan Exiles یک بازی جهان‌باز در سبک بقا است، که در فضای کلاسیک و فانتزی دنیای کونان اتفاق می‌افتد. در این عنوان شما به عنوان یک فرد تبعید شده در بیابان های خشک و بی آب و علف هستید و برای نجات و بقای خود هر کاری که لازم باشد را باید انجام دهید. طبق گفته سازندگان، بازیکنان باید موانع بسیار زیادی را برای پیشرفت در بازی پشت سر بگذارند و شدت سختی این موانع بستگی به تعداد بازیکنان دارد، به این صورت که بازیکنان می‌بایست با هم متحد شوند و قلمرو خود را بسازند. هر چه این اتحاد بزرگتر باشد شدت سختی بازی کمتر می‌شود. همچنین گفته‌اند که بعضی کاربران از گرافیگ بازی ناراضی هستند اما ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که همکاران ما سخت در تلاش هستند که بازی را بدون مشکل عرضه کنند تا بازیکنان نهایت لذت را از آن ببرند.

نسخه نهایی Conan Exiles قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ برای کنسول ایکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌شخصی انتشار یابد. سونی به‌دلیل سیاست‌های محدودتر خود اجازه انتشار بازی‌ها به‌صورت دسترسی زودهنگام را به توسعه‌دهندگان نمی‌دهد، به‌همین بازی‌بازان برای تحربه Conan Exiles برروی پلی استیشن ۴ باید تا انتشار رسمی صبر کنند.

در دیگر اخبار بازی شما می‌توانید اطلاعات نسبتا کاملی درباره بسته الحاقی بازی در اینجا کسب کنید. همچنین سازندگان اعلام داشتند برنامه‌ای برای نسخه نینتندو سوییچ بازی ندارند چراکه سخت افزار این کنسول توانایی اجرای بازی را ندارد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید