تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸

چندی پیش تریلری جدید از بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

تقریبا ۲ ماه تا عرضه بازی مورد انتظار Middle-earth: Shadow of War، فاصله داریم، عنوانی که دومین نسخه در این سری بازی است و قصد دارد موفقیت‌های نسخه اول را تکرار کند. این بازی، نمایش بسیار خوبی را در رویداد E3 2017 بر روی صحنه برد و همگان، شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیر بازی بودند.

حال در این چند روز اخیر، شاهد انتشار خبر ها و اطلاعات گوناگونی از بازی Middle-earth: Shadow of War هستیم و اکنون، جدیدترین تریلر این بازی منتشر شده است. این تریلر توسط ناشر بازی یعنی کمپانی وارنر بروس (Warner Bros) منتشر شده و استودیو سازنده آن یعنی مونولیث پروداکشنز (Monolith Productions)، در باره ی آن توضیحاتی ارائه کرده است.

به گفته سازندگان، این تریلر جدید بازی، در رابطه با معرفی یکی از قبایل اورک‌ها در بازی است که Terror Tribe نام دارد. این قبلیه در بین بقیه قبلیه‌ها، به خشونت، بی رحمی و حتی وحشی بودن معروف است و در تریلر پیش رو، سایر اورک‌ها را شکنجه می‌کند. در بازی Middle-earth: Shadow of War، قبایل زیادی از اورک‌ها وجود دارند که سیستم و کنترل آن ها، نسبت به نسخه اول، تغییرات بنیادی بسیاری داشته است.

به‌وسیله سیستم جدید نمسیس (Nemesis)، شما می‌توانید با شکست دادن اورک‌ها، مغز آن ها را تصرف کنید و آن ها را تحت کنترل خود قرار دهید و به همین صورت، ارتش بزرگ خود را گسترش دهید.

عنوان مورد انتظار Middle-earth: Shadow of War، در تاریخ ۱۰ اکتبر سال جاری، مصادف با ۱۸ مهر ماه، باری پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های‌شخصی منتشر خواهد شد.

تریلر جدید بازی که قبیله Terror Tribe را معرفی می‌کند، در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید