عنوان جدید Swery معرفی شد | The Good Life یک بازی مرموز در سبک نقش‌آفرینی

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۴

عنوان جدید خالق عناوین Deadly Premonition و D4: Dark Dreams Don’t Die، آقای هیدتاکا سوری سویهیرو (Hidetaka “Swery” Suehiro)، بازی مرموز با نام The Good Life در سبک نقش‌آفرینی خواهد بود. این اولین بازی جدید آقای سویهیرو پس از بازگشایی استدیوی White Owls است.

این عنوان که توسط سرویس Fig Mailer رونمایی شده، قرار است در تاریخ ۲ سپتامبر (دقیقا پس از پنل آقای سویهیرو در PAX West)، جهت تامین بودجه ساخت خود بر روی سایت Fig قرار گیرد.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان، و همچنین پیامی از سوی آقای سویهیرو رو مطالعه کنید.

در مورد The Good Life

به عنوان The Good Life خوش آمدید. این بازی در شهر Rainy Woods اتفاق افتاده، شهری که به گفته ساکنان آن «شادترین شهر در دنیا» است. در این عنوان شما در نقش Naomi بازی خواهید کرد، یک عکاس از نیویورک که مجبور شده تا در این شهر کوچک و روستایی کشور انگلیس، زندگی کند. Naomi در این شهر راهی برای بازگردان قرض‌های بی‌اندازه خود پیدا کرده، هرچند وی به زودی متوجه می‌شود که شهر Rainy Woods راز بسیار عجیبی را پنهان کرده است…

شب هنگام، تمامی ساکنان شهر به گربه تبدیل می‌شوند! چرا این اتفاق می‌افتد؟ آیا دلیل خوشحالی مردم شهر همین تبدیل شدن به گربه است؟ به نظر می‌رسد ساکنین شهر هیچ یک خاطراتی از اتفاقاتی که در طول شب می‌افتد، ندارند. Naomi سعی داشته تا از اتفاقات رخ داده در شهر Rainy Woods آگاه شود.

البته ساکنان شهر تنها افرادی نیستن که به هنگام شب می‌توانند به عنوان گربه در آن بگردند – Naomi نیز این قابلیت را خواهد داشت! پس از غروب خورشید، شما می‌توانید در Rainy Woods به جستجو پرداخته و سرنخ‌ و آیتم‌های مهم و مرتبط با داستان این عنوان را، جمع‌آوری کنید. شب هنگام، شهر به مکانی کاملا متفاوت تبدیل شده، زیرا بعضی بالکن‌ها، راه‌های مخفی و پشت‌بام‌ها تنها توسط یه گربه، قابل دسترسی خواهند بود.

پس از راه اندازی صفحه حمایت مالی این بازی در سایت Fig، شما می‌توانید از اینجا جزییات بیشتری در مورد گیم‌پلی آن بدست آورده، و همچنین نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید! ما همچنین میزان حداقل پول مورد نظر برای سرمایه‌گذاری بر روی این عنوان را کاهش داده‌ایم – شما می‌توانید با پرداخت ۱۰۰ دلار، صاحب یک سهم Fig از این عنوان شوید!

پیامی از طرف سوری 

سلام به همگی. من سوری، کارگردان عنوان The Good Life هستم.

نوامبر گذشته، من استدیوی جدید خود White Owls را تاسیس کردم، و این اولین معرفی رسمی ما است. از اعماق قلب خود می‌گویم، که بسیار مفتخر هستم که می‌توانم این عنوان را با Fig، یک ناشر نسل بعدی، معرفی کنم.

این عنوان روح Deadly Premonition، معروف‌ترین عنوان من، را به ارث برده اما همچنین شامل یک سبک کاملا جدیدی از گیم‌پلی خواهد بود. The Good Life یک عنوان مرموز، ساخته شده بر روی چارچوب یک عنوان «نقش‌آفرینی روزانه»، است. من شک ندارم که خوشحال‌ترین شهر دنیا، و عجیب‌ترین شهروندان جهان، قلب شما را تسخیر کرده و شما را به اعماق دنیای خود خواهند کشاند. لطفا از The Good Life حمایت کرده، و به ما کمک نموده تا این عنوان را به واقعیت تبدیل کنیم.

من مطمئنم که این عنوان افراد زیادی را خوشحال خواهد کرد!

همه شما را دوست دارم!!

یکی از نکات جالب در مورد این معرفی که شاید افراد زیادی در نگاه اول متوجه آن نشوند، نام شهر بازی یعنی Rainy Woods است. در سال ۲۰۰۷ آقای سوری بازیی با این نام برای کنسول‌های خانگی نسل هفت معرفی کردند، که بعدها به دلیل مشکلات تکنیکی پیش آمده در توسعه آن کنسل شد. مدتی بعدی استدیوی Access Games (استدیوی آن زمان آقای سوری) بازی را از ابتدا ریبوت کرده و نام آن را به Deadly Premonition تغییر داد. از آنجایی که هنوز اطلاعات زیادی از The Good Life منتشر نشده، هنوز نمی‌توان با اطمینان در مورد ارتباط یا عدم ارتباط این عنوان با بازی‌های قبلی آقای سوری، نظر داد. هرچند، نام Rainy Woods مشخصا اشاره‌ای مستقیم به عنوان Deadly Premonition داشته، که باعث شده هواداران کم اما وفادار این عنوان، با اشتیاق بیشتری اخبار The Good Life را دنبال کنند.

تا این لحظه هنوز پلتفرم‌ها و تاریخ انتشار در نظر گرفته شده برای The Good Life، اعلام نشده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید