تماشا کنید: تریلر نسخه بتا خصوصی عنوان Call of Duty: WWII انتشار یافت

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲

چندی پیش، تریلر معرفی نسخه بتا خصوصی بازی Call of Duty: WWII منتشر شد. اطلاعات بیشتر را در ادامه بخوانید.

همان طور که اطلاع دارید، تقریبا ۳ ماه تا عرضه بازی Call of Duty: WWII زمان باقی مانده است. عنوانی که جدیدترین ساخته در این سری بازی مشهور است و قصد دارد با تغییر اتفاقات و زمان گیم پلی بازی، از آینده به گذشته و جنگ جهانی دوم، دوباره سری بازی مذکور را به اوج خود برگرداند. طبق گفته‌های سازندگان، آن ها قصد دارند بازیکنان با تجربه Call of Duty: WWII، اتفاقات و خاطرات فیلم فوق العاده نجات سرباز رایان را در ذهن خود تداعی کنند و بخش‌هایی از بازی، از همین فیلم الهام گرفته است.

حال به تازگی پیرامون جدیدترین اخبار این عنوان، به تازگی تریلر نسخه بتا خصوصی بازی Call of Duty: WWII منتشر گردیده که در ادامه مشاهده خواهید کرد. این نسخه بتا در ۲ فاز مجزا منتشر می‌شود که اولین فاز، به صورت انحصاری و از تاریخ ۲۵ آگست مصادف با ۳ شهریور، به مدت یک هفته در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ خواهد بود.

همچنین فاز دوم این نسخه بتا، از تاریخ ۱۰ شهریور مصادف با ۱ سپتامبر، تا ۱۳ شهریور یعنی ۴ سپتامبر، برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قابل بازی خواهد بود. البته هنوز سازندگان، جزئیاتی در رابطه با عرضه نسخه بتا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر نکرده اند.

نسخه بتا بازی Call of Duty: WWII، یک نسخه خصوصی بوده و در زمان‌های ذکر شده، فقط در دسترس پیش‌خرید کنندگان بازی خواهد بود. شما در تریلر عرضه شده برای این نسخه، شاهد صحنه‌های هیجان انگیزی خواهید بود که به خاطر آن ها، تمام این چند سال Call of Duty را در قلب خود نگه داشته اید. هواپیماهای جنگی در نبرد های هوایی منفجر شده و سقوط می‌کنند. مولوتف ها (Molotovs) به دست سرباز های پیاده نظام پرتاب خواهند شد. سر نیزه ها به طرز وحشتناکی به بدن سربازان دشمن فرو می‌روند و در آخر، شعله‌افکن ها (flamethrower)، نقش موئثری را در بازی اجرا می‌کنند.

بازی مورد انتظار Call of Duty: WWII، در تاریخ ۳ نوامبر سال جاری، مصادف با ۱۲ آبان ماه، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

در ادامه تریلر معرفی نسخه بتا بازی Call of Duty: WWII را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید