تماشا کنید: تریلر هنگام‌ عرضه عنوان Agents Of Mayhem منتشر شد

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸

چندی پیش تریلر هنگام عرضه بازی Agents Of Mayhem منتشر شد که جزئیات آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Agents Of Mayhem، یکی از جدیدترین عناوین Deep Silver،  روز گذشته برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و نمرات و نقد‌ های منتقدان بازی منتشر گردید. طبق این نمرات جدید، ما با یک بازی کاملا متوسط رو به رو هستیم و بازی نتوانسته آن طور که باید و شاید، نظر طرفداران را به خود جلب کند. اطلاعات کامل در رابطه با نمرات بازی، در اینجا قابل مطالعه است.

در مورد داستان بازی Agents of Mayhem هم باید بگوییم، بازیکنان در عنوان مذکور، یک نبرد و عملیات جدیدی را علیه یک گروه خلافکار شروع می‌کنند. داستان و گیم پلی بازی پس از گذشت یک شب شیطانی آغاز خواهد شد و ماموریت گروه شما، بعد از این شب دنبال می‌شود. رویداد ها و اتفاقات بازی در شهر شلوغ و پر جمعیت سئول و در کره جنوبی جریان دارد. همچنین بازیکنان در گروه اصلی خود، قادر خواهند بود تا شخصیت اصلی خود را در هر زمان تعویض کنند و از ویژگی‌های مخصوص هر یک از این شخصیت ها، استفاده کنند.

حال به تازگی، تریلر هنگام عرضه بازی Agents of Mayhem منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد. این ویدئو، به اصطلاح لانچر تریلر یا آخرین تریلر منتشر شده برای بازی است که شما را با بازی مذکور، بهتر آشنا می‌کند.

این بازی، هم اکنون به صورت فیزیکی و دیجیتالی با قیمت کامل ۵۹٫۹۹ دلار، برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

تریلر هنگام عرضه بازی Agents of Mayhem:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید