گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تحلیل فنی | بررسی عملکرد بازی LawBreakers برروی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی

تحلیل فنی | بررسی عملکرد بازی LawBreakers برروی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی

مقایسه فنی و گرافیکی بازی‌های مختلف برروی پلتفرم های گوناگون، همیشه جذابیت خاصی برای بازی‌بازان دارد. بررسی عملکرد بازی ها و چگونگی اجرای آن ها برروی پلتفرم های مختلف، نه تنها باعث می‌شود تا جزئیات منحصر به فردی را کشف کنیم، بلکه می‌توانیم با آگاهی فنی بیشتری به تجربه بازی مورد نظر بپردازیم. با قسمتی جدید از سری تحلیل فنی با گیمفا همراه باشید.

در نسل کنونی صنعت بازی‌های ویدیویی، عناوین چند نفره و آنلاین، به شدت پرطرفدار و محبوب شده‌اند. شاید تا پیش از این نسل، بیشتر بازی‌بازان به سمت بازی‌های داستان محور و خطی جذب می‌شدند اما هم‌اکنون دیگر نمی‌توان گفت طرفدار کدام یک بیشتر است. بازی‌های شوتر آنلاین چند نفره به شدت می‌فروشند و آن قدر بازی‌باز دارند که هر روز سازندگان بیشتری را به ساخت چنین عناوینی ترغیب می‌کنند.

یکی از همان بازی‌ها، عنوان LawBreakers است که به تازگی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه شده و انتظارات طرفداران را پایان بخشیده است. نام کلیف بلزینسکی و تیم او (استودیوی Boss Key Productions) را که در پایین نام بازی می‌بینیم، نا خودآگاه به سمت آن رفته و دوست داریم آن را تجربه کنیم (صرف نظر از این که بازی گیم‌پلی سریع و خوب و لذت بخشی دارد). در این مطلب قصد داریم تا عملکرد فنی بازی LawBreakers را برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو و البته رایانه‌های شخصی بررسی کنیم.

در ابتدای کار بگذارید بگویم که LawBreakers به صورت کلی، عملکرد فنی نا امید کننده‌ای دارد. درست است که بازی به تازگی عرضه شده و هنوز جا برای بهتر شدن، با عرضه به‌روزرسانی‌های مختلف وجود دارد اما همه این‌ها باعث نمی‌شود تا عملکرد این عنوان را خوب یا قابل قبول تلقی کنیم؛ حداقل نه برروی کنسول‌های سونی. همان طور که می‌دانید، در این نوع بازی‌های سریع و آنلاین، بازی‌باز همیشه به یک نرخ فریم با سرعت بالا و البته ثابت نیاز دارد تا لذت بازی به او منتقل شود. این تعاریف در نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی به طور کلی نادیده گرفته شده است. نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی LawBreakers با رزولوشن تصویر ۹۰۰p و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه اجرا می‌شود که با Upscale به رزولوشن ۱۰۸۰p می‌رسد. با این وجود، بازی به هیچ عنوان ثبات نرخ فریم ندارد و همیشه در موقعیت های شلوغ و سریع، افت فریم های وحشتناکی را مشاهده می‌کنیم؛ به طوری که حتی نرخ فریم گاهی اوقات از ۳۰ نیز پایین تر می‌آید.

ثبات نرخ فریم در نسخه پلی‌استیشن ۴ استاندارد معنایی ندارد. این افت فریم‌های وحشتناک در حالی است که بازی حتی از رزولوشن ۱۰۸۰p Native نیز پشتیبانی نکرده و با رزولوشن ۹۰۰p اجرا می‌شود.

اما به سراغ نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی که برویم، طبیعتا همه چیز بهتر می‌شود اما این نسخه باز هم نا امیدی به همراه دارد. اول از همه این که پیش از عرضه بازی در بلاگ پلی‌استیشن به بازی‌بازان قول داده شده بود که LawBreakers برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو با رزولوشن ۴K Native یا حداقل نزدیک به آن اجرا شود اما طی آزمایش ها و تست‌هایی که تحلیلگران دیجیتال فاندری از این نسخه از بازی گرفته‌اند، رزولوشن اصلی بازی در بهترین حالت ممکن به ۱۴۴۰p می‌رسد که خیلی قابل قبول و راضی کننده به نظر نمی‌آید. اگر یک تلویزیون ۱۰۸۰p داشته باشید، می‌توانید بازی LawBreakers را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو خود، با رزولوشن ۱۰۸۰p Native و جلوه های بصری و گرافیکی ارتقا یافته بازی کنید اما اگر یک تلویزیون ۴K در اختیار داشته باشید، رزولوشن نهایی بازی شما را نا امید خواهد کرد. اگر بخواهیم از نکات مثبت نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی بگوییم، می‌توان به ارتقای موارد گرافیکی بازی نسبت به نسخه پلی‌استیشن ۴ اشاره کرد. در این نسخه Anti-Aliasingها بسیار بهتر شده‌اند و شاهد افزایش کیفیت بافت‌ها و سایه ها در بازی هستیم.این تفاوت ها کاملا به چشم می‌آیند و بازی را زیبا تر ساخته‌اند. مورد بعدی نرخ فریم نسخه پرو است که می‌توانیم بگوییم بسیار بهتر و راضی کننده‌تر از نسخه معمولی مشاهده می‌شود. در نسخه پرو ثبات نرخ فریم را به خوبی مشاهده می‌کنیم و تجربه بازی بسیار بهتر می‌شود؛ حتی اگر رزولوشن بازی را نیز به حالت ۴K ببریم، باز هم ثبات خوبی را در نرخ فریم بازی شاهد هستیم. البته این موضوع را فراموش نکنید که در بعضی از اوقات، افت فریم‌های نامحسوسی رخ می‌دهد که به نظر نمی‌رسد بازی‌بازان خیلی متوجه آن ها شوند.

نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو زیباتر است اما مهم‌ترین نکته در بازی‌های آنلاین چند نفره، ثبات نرخ فریم است که نسخه پرو در این زمینه به خوبی عمل کرده است؛ حتی اگر در این نسخه شاهد رزولوشن ۱۴۴۰p باشیم.

در کل نمی‌توان عملکرد LawBreakers را برروی کنسول‌های سونی، مخصوصا کنسول پلی‌استیشن ۴ راضی کننده دانست. با این وضع، این قضیه پیش می‌آید که تیم سازنده برای اجرای بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان، چالش های بزرگی را بر سر راه خود خواهد داشت و همه امیدها به کنسول قدرتمند و مورد انتظار مایکروسافت، یعنی ایکس‌باکس وان ایکس‌می‌رود.

به سراغ نسخه رایانه های شخصی که برویم، همه چیز تقریبا خوب و بدون ایراد است. شما می‌توانید با یک کارت گرافیک GTX 1060، بازی LawBreakers را با تنظیمات گرافیکی نهایی، با نرخ فریم حدود ۱۰۰ (و کمتر) بر ثانیه بازی کنید و لذت ببرید که البته موضوع شکفت انگیزی نیست و تا همین حد نیز انتظار می‌رود. در مورد کیفیت اجرایی نسخه رایانه های شخصی و مقایسه آن با نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو باید بگویم که باز هم آن طور که پیش از این قول داده شده بود، عمل نشده؛ حتی با به‌روزرسانی نهایی بازی. در نگاه کلی و اولیه، نسخه‌های رایانه های شخصی (تنظیمات گرافیکی نهایی) و پلی‌استیشن ۴ پرو از نظر کیفیت اجرایی و موارد گرافیکی شبیه به هم به نظر می‌رسند و تشخیص تفاوت ها سخت است اما وقتی دقیق تر می‌شویم و روی صحنه‌ها بزرگ نمایی می‌کنیم، مشخص می‌شود که نسخه رایانه های شخصی یک سر و گردن بالاتر از نسخه پرو است؛ این در حالی است که پیش از این اعلام شده بود که در حالت ۱۰۸۰p، جلوه های گرافیکی بازی روی پرو در حد رایانه های شخصی خواهد بود.

نسخه رایانه های شخصی بازی با این که مشکل خاصی ندارد اما انتظار می‌رود جای مانور بیشتری به بازی‌بازان برای گرفتن نرخ فریم بهتر با کارت های گرافیک ارزان قیمت‌تر داده شود.

به عنوان نتیجه این مطلب می‌توانیم بگوییم که LawBreakers به طور کلی عملکرد فنی خوبی را به جای نگذاشته است. پیشنهاد می‌کنم اگر به دنبال تجربه بازی روی کنسول‌ هستید، حتما نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو را انتخاب کنید و تا زمان عرضه یک به‌روزرسان برای ثبات نرخ فریم بازی، به سراغ نسخه پلی‌استیشن ۴ استاندارد نروید. نسخه رایانه های شخصی نیز مشکل خاصی ندارد و متوسط عمل کرده است. با همه این تفاسیر، هنوز می‌توان به عملکرد فنی بهتر بازی روی هر سه پلتفرم امیدوار بود و استودیوی سازنده باید برروی به‌روزرسانی‌های آینده کار کند.

شما می‌توانید برای بررسی دقیق و موشکافانه عملکرد بازی LawBreakers برروی پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو و رایانه های شخصی، ویدیوی تحلیلی زیر را تماشا و دانلود نمایید (واضح است که تنها مشاهده ویدیو با بالاترین کیفیت ممکن باعث فهم دقیق موضوعات فنی این سری می‌شود):

دانلود ویدیو با رزولوشن ۲۱۶۰p

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫25 از 10 )
Loading...
برچسب ها
نظرات

 1. don barzini گفت:

  بر پدر و مادر و جد و اباد اون حیوونی که ایده کنسول های میان نسلی رو مطرح کرد لعنت

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 110Thumb up 10Thumb down
 2. پنکه گفت:

  اختلاف نسخه معمولی و پرو نباید توی فریم بازی باشه اونم بازی آنلاین

  19Thumb up 15Thumb down
  • Cell گفت:

   موافقم Yes
   Boss Key Productions و اون کلیف بلیز نیسکی نمیتونن بهینه کنند مقصر Ps4 نیست Laugh بلد نیستن Yes تازه انلاین ps4 جواب پس داده چند سأله
   انلاین های زیادی یا گرافیک خیره کننده هستن روی ps4 نیازی به نام بردن هم نیست
   حالا پرو شاخ شده No

   6Thumb up 8Thumb down
 3. amir_hosine گفت:

  من فکر می کردم کنسول ها رو با جادو ساختن و بازی ها همیشه عالی روشون اجرا میشن.
  بنظر اشتباه می کردم و پورت بد بازی به کم کاری سازنده بر میگرده و نه “جادو”

  21Thumb up 2Thumb down
 4. Last Of Us گفت:

  سیستم ۵۰۰ دلار و ۴کی واقعی حتما بخونید ( نسخه متفاوت و مفیدتر. لطفا تائید کنید جدیده. )
  Really Pissed Really Pissed Really Pissed Really Pissed Really Pissed Really Pissed Really Pissed
  چندین نکته مهم رو قبل از خوندن مطلب به شما عزیزان بگم:
  ۱٫ بازی روی کنسول ها معمولا گرافیک های یا پایین تر و با کلی حذفیات و بهینه سازی هستش. و البته بازی های اوپن ورد به خاطر زیاد بودن مدل ها گرافیک روی مدیوم هستش.
  ۲٫فریم تو بازی ها روی کنسول ها ۳۰ فریم هستش. مخصوصا بازی های اوپن ورد
  ۳٫کنسول ها معمولا یک عمر ۵ یا ۶ ساله دارن . البته طبق نظر اقتصاد دانای دنیا ( مگر شما بیشتر میفهمید از اونا ) و با اومدن گرافیک ها و سی پی یو ها و کلا قطعات جدید عمر کنسول ها تا ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ به صورت ۱۰۰% تمام میشه و نسل جدید میاد.
  ۴٫بازی ها حتی روی وان ایکس به صورت رزولوشن ۱۰۸۰ و ۶۰ فریم نمیان و نخواهند اومد
  ۵٫بازی فورتزا که ۴کی و ۶۰ فریم هستش به علت خطی بودن بازی ( نه اوپن ورد ) و جزئیات ( نه گرافیک ) پایین هستش که ۶۰ فریمه. شما بازی های ریسنیگ دیگه رو هم ببینید مثل پروجکت کارز داره ۶۰ فریم روی کنسول های معمولی هم میاد که حرف من رو ثابت میکنه. ولی بازی های دیگه مخصوصا اوپن ورد هیچ وقت شما ۶۰ فریم نمیبینی. یا بازی های با گرافیک بالا مثل آنچارتد ۴ و هرایزن و ….
  ۶٫این رو در نظر بگیرید تو بحث بهینه سازی همیشه بازی ها روی کنسول ها بهینه سازی بهتری داشتند. پس نگید اگر بازی ها روی وان ایکس مثلا ۶۰ فریم نیستند تقصیر سازندس یا بهینه سازی فلان نکردن. تازه خود بازی سازها که میگن کار روی این کنسول راحته و چند ساعت زمان میبره. پس بهونه دروغیه اگر تقصیر اونا بندازیم.
  ۷٫بازی های اوپن ورد سنگینن. و گفتم روی کنسول ها هم ۳۰ فریم. حالا روی این سیستمی که من دارم میزارم و روی تنظیمات وری های داره ۶۰ فریم به بالا اجرا میشه که خییییییلی حرفه. حتی روی وان ایکس که خیلی از این سیستم قوی تر به نظر میاد ( البته از نظر ترافلاپس ) بازی ها ۶۰ فریم نمیان
  ۸٫این آزمایش رو که میگم انجام بدید. مثلا یک بازی مثل بتل ۱ که تو کنسول ها ۶۰ فریم هستش رو ۲۰ دقیقه بازی کنید و بعد بازی آنچارتد ۴ با اون گرافیکش رو که ۳۰ فریمه بازی کنید. اینطوری راحت متوجه فرق فریم ۶۰ و ۳۰ میشید. واقعا ۶۰ فریم تو بازی یک چیزه دیگس. بازی خیلی روون تر هستش و حالش بیشتره.
  ۹٫تفاوت گرافیک ۴کی و ۱۰۸۰ کمی شارپ شدن تصویره که اونقدر که فکر میکنید تو لذت شما از بازی تاثیر نداره. مثلا من اگر بازی کال آف اینفیتی که تو فضاست رو بازی کنید. وقتی از داستان و گیم پلی بازی لذت نمیبرم
  این بازی ۱۰۰۰کی هم باشه به شما حال نمیده. برعکس همین کله فنجونی یا اوری در جنگل کور؟ بازی قشنگین یا نیستند؟ آیا این بازی ها با این گرافیک پایینشون ۴کی و ۱۰۰کی فرقی میکنند؟ گرافیکشون در حد آنچارتد ۴ میشه با ۴کی؟ نه ولی بازیش به شما حال خواهد داد. طوری که کال آف اینفیتی با اون گرافیکش نده.
  ۱۰٫شما با خرید یک کامپیوتر علاوه بر تجربه بازی های آفلاین و آنلاین انحصاری کامپیوتر مثل lol dota 2 و …. که مجانی هستند و سال ها شمارو سرگرم میکنند میتونید بازی های انحصاری کنسولی ایکس باکس و بعضی بازی های انحصاری کنسولی پلی ۴ مثل نیر آتوماتا و همینطور بازی های کنسول های نسل های قبل رو تجربه کنید. همینطور میتونید این نسل که تا یک یا دو سال آینده تموم شد بازی های نسل های آینده رو هم تجربه کنید.پس خرید کامپیوتر همیشه به صرفه تر هستش از این نظر.در کنارش میتونید به فیلم دیدن و موزیک گوش کردن و وب گردی و دانلود و هزاران هزار کار دیگه هم انجام بدید. حتی درآمد زایی داشته باشید.
  ۱۱٫یک بازی با تنظیمات الترا یا وری های با ۶۰ فریم و رزولوشن ۱۰۸۰ خیییییییییییییلی بهتر از یک بازی با تنظیمات مدیوم یا های با ۳۰ فریم و رزولوشن ۴کی هستش. ( بافت و تنظیمات وقتی پایین باشه اون رزولوشن جادو نمیتونه بکنه ) این رو میتونید از پی سی بازها بپرسید. میفهمن من چی میگم
  ۱۲٫شما حتی اگر با ۵۰۰ دلار یک سیستم ببندید که ۴کی هم اجرا نکنه ولی بازم راحت بازی رو با تنظیمات الترا یا وری های با رزولوشن ۱۰۸۰ و ۶۰ فریم میاره. کاری که کنسول های هیچ شرکتی نمیتونه انجام بده و از نظر گرافیک و لذت بازی این ۶۰ فریم و تنظیمات الترا خیلی سرتر هستش از ۴کی .
  *********************
  و اما مشخصات سیستم ۴کی که توسط یک نفری ساخته میشه که ۴۲ هزار نفر زیرگروهش هستند و ویدئو هاش رو دنبال میکنند. البته این نکته رو فراموش نکنید که این ۴۲ هزار نفر اسکول هستند. چرا که اطلاعات سخت افزاری شما بیشتره و چون شما رو نمیشناسن ایشون رو دنبال میکنند. ROTFL
  ( البته این سیستم برای نوامبر ۲۰۱۶ هستش و قطعات تا الان ارزون تر شدن یا قطعات جدید تر و ارزون تر اومدن و تا زمانی که وان ایکس هم بخواد تو بازار بیاد ویدئو های جدید برای ساخت کامپیوتر ۵۰۰ دلاری و ۴کی میاد . همین الانشم باز ویدئو هستش. ولی اون موقع هم میاد. پس خیلی عجله نکنید.
  *******************
  i5 750 overclocked to 3.7 ghz
  Asus P7H55 LGA 1156 motherboard
  ۸GB DDR3 memory
  Gigabyte GTX 1060 6GB G1 Gaming
  ۳۲۰GB Samsung Spinpoint HDD
  Cooler Master Wavemaster Case
  Arctic Alpine 11 GT cpu cooler
  EVGA 430 watt PSU
  Logitech KB+M combo
  Windows 10 64-bit
  *****************
  و حالا بنچمارک ها تو بازی ها
  ***
  بازی جی تی ای وی که یک بازی اوپن ورد و گرافیک بالاست.
  رزولوشن ۱۰۸۰ تنظیمات روی های اف پی اس بالاترین ۱۴۹ و پایین ترین ۷۵
  رزولوشن ۴کی واقعی بالاترین ۵۸ پایین ترین ۳۸
  ***************
  بازی ویچر ۳ که یک بازی اوپن ورد و با گرافیک بالا هستش.
  رزولوشون ۱۰۸۰ و تنظیمات وری های
  ۶۹ بالاترین اف پی اس و پایین ترین ۴۲
  ۴کی واقعی رزولوشن بالاترین ۳۳ و پایین ترین ۲۶
  *************************
  بقیه بازی ها رو هم میتونید تو این لینک خودتون ببینید
  youtube.com/watch?v=ZcrotHUVFN0
  *****************
  با توجه به توضیحاتی که دادم. اگر هنوز کسی اینقدر متعصب و بی سواد هستش که به جای قبول کردن این مطلب من میخواد بیاد تیکه بندازه؟ بگه طومار نوشتی؟ قبول نکنه؟ و ….. دیگه خیلی بی سواد و کور هستش و من خیلی خوشحال میشم این آدم ها برن همون وان ایکس رو برای یک یا ۲ سال آینده بخرن و یک ضرر مشتی مالی بکنند و سرشون تو سنگ بخوره. ولی این رو بفهمن کسی با تعصب کورکورانه تاحالا به جایی نرسیده و نمیرسه. شما هم هرکنسولی از هرشرکتی بخری برای من نه سود داره نه ضرر.نه خرید شما تو آمار فروش شرکت محبوب من تاثیر خاصی داره. فقط دلم میسوزه براتون که پول باباهه رو حروم نکنید.
  موفق باشید
  Rose

  31Thumb up 38Thumb down
  • Last Of Us گفت:

   در ضمن بای ویچر ۳ و جی تی ای جزو بازی هایی هستند که برای تست گرافیک ها و غیره تو بنچمارک ها به کار میرن. حالا غیر از این ۲بازی تو ویدئو بازی های دیگه مثل دوم و تیتان فال ۲ و کال آف و … هم هستش. خودتون زحمت بکشید ببینید
   Rose Rose Rose

   21Thumb up 25Thumb down
  • Last Of Us گفت:

   تشکر از آقای عالی خانی عزیز بابت تائید نظر. اینها جو سایت به هم زن نیستش. اینها پست های بالابردن اطلاعات و باز کردن جشم ملت هستش.
   ********
   و اما بنچمارک های گرافیک ۱۰۶۰ که کسانی که موس کامپیوتر رو ندیدن تاحالا میگن این گرافیک ضعیفه
   تو این سایت میتونی ببینی بازی ها رو بالای ۳۰ راحت داره ۴کی واقعی و تنظیمات الترا ( چیزی که کنسول ها تو خواب نمیبینند و همیشه روی های یا مدیوم یا رزولوشن ۹۰۰ پی هستند ) رو داره میاره. و حتی بازی بایو شاک اینفیتی ۵۰ فریم داره تو ۴کی
   https://www.extremetech.com/gaming/235690-gigabyte-gtx-1060-g1-gaming-6gb-review-one-of-the-best-midrange-gpus-you-can-buy-today
   و باز به یک سایت دیگه میریم
   تو این سایت مثلا بازی رایز آف تام رایدر با تنظیمات التراش رزولوشن ۱۰۸۰ داره فریم ۸۱ میاره و ۴کی واقعی داره اف پی اس ۲۷ و ۴کی واقعی میاره. حالا فرض کن همین بازی ها رو روی های بزاریم که شبیه کنسول وان ایکس بشه اف پی اس بالای ۳۵ ۴۵ میره.
   و بقیه بازی ها هم
   هیتمن تنظیمات الترا اف پی اس تو رزولوشن ۱۰۸۰ برابر است با ۶۷
   و تو ۴کی واقعی ۲۹
   بقیه رو هم ورق بزنید خوتون ببینید

   http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_1060_g1_gaming_review,13.html

   *******************
   این سایت هم دوست خوبمون کله فنجونی cuphead گذاشتن و میگن گرافیک ۱۰۶۰ تو اجرای بازی ها حتی ۲کی هم کم آورده یعنی همون فول اچ دی
   http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1060-graphics-card-roundup,4724-2.html
   اگر شما به همین سایت برید میبینید غیر از بازی گرافیک فوق العاده بالای ashes of singularity که کنسول ها تو خواب نمیبینند بقیه بازی ها روی تنظیمات الترا ( کنسول ها مدیوم یا های با کلی حذفیات و بهینگی ) رو داره بالای ۶۰ فریم میاره. حتی بازی جی تی ای کبیر رو داره فریم ۱۱۹ میاره.
   خداییش آدم از حرف های این ماکرو فن های متعصب و کور خندش میگیره
   مثلا میخوای من رو خراب کنی همه بنچمارک ها رو ببین. تنظیمات گرافیکی بازی رو ببین. بعد بیا نظر بده بابا ROTFL ROTFL ROTFL
   دیگه نیای بگی من اطلاعاتم غلطه یا دروغ میگما
   حالا صبر کن تا وان ایکس بخواد بیاد تو بازار کلی قطعات ارزون تر میشن و میشه سیستم های بهتری بست.

   6Thumb up 7Thumb down
  • Hossein E گفت:

   wtf? Neutral Neutral من تو کل این مدتی که تو سایتم اندازه یه کامنتت کامنت ندادم خیلی مردی Yes

   14Thumb up 1Thumb down
 5. Last Of Us گفت:

  یک چیز رو دقت کردید؟ دیجتال فاندری اصلا ماکرو فن و پولکی نیستش بنده خدا. هرموقع من دیدم داشت پلی ۴ رو میکوبید. مثلا اومده مقایسه بازی متال گیر فانتوم پین بین وان و پلی ۴ رو گذاشته. بعد میگه مثلا فریم توی پلی ۴ گاهی ( حالا مثلا شاید تو کل بازی یک صحنه ) فریم از ۶۰ میشه مثلا ۵۵ و ایراد میگیره
  نمیگه بابا رزولوشن روی پلی ۴ ۱۰۸۰ و روی وان ۹۰۰ هستش و تفاوتش رو هم گذاشتم اگر یادتون باشه. همون ویدئوش از دیجیتال فاندری جون.
  حالا شماها نمیدونید. ولی پی سی بازهای سایت میدونند. تو بازی ها ما رزولوشن رو میاریم پایین تر = فریم بهتر میشه ( وقتی سیستم ضعیفه )
  لامصب داد میزنه پول میگیره که بازی ها و کنسول پلی ۴ رو بکوبه. همیشه خیلی یک طرفه نقد میکنه.ولی چون ضد سونی هستش به نظر ماکرو فن ها دیجیتال فاندری خدای تحلیل و نقده

  17Thumb up 15Thumb down
  • Last Of Us گفت:

   این لینک ویدئو هستش
   youtube.com/watch?v=Y3dcnae9De4
   تو بازی بعضی وقتا یک طرف پرش میزنه تو یک صحنه باز و شلوغ فریم از ۶۰ روی ۴۰ میاد برای چند ثانیه . البته روی پلی ۴ معمولی
   که در آینده با پچ و آپدیت احتمالا رفع بشه. ولی اینجوری نیستش که نشه بازی کرد . چون فقط بعضی جاها اینجوری میشه که در کل اینقدر که این دیجتال فاندری پولکی شلوغش میکنه نیست.
   ( یک عمره ملت دارن با ۳۰ فریم بازی میکنند.
   حالا یک لحظه از ۶۰ میره روی ۴۰ اینقدر شلوغ کردن داره؟ )
   سوزش از جای دیگس. بابا پولت رو بگیر نقدات رو بکن.

   14Thumb up 19Thumb down
 6. MICROSOFT.xbox one گفت:

  با اینکه روی کنسول پرو خیلی بهتر از کنسول معمولی بهینه شده اما هنوز شاهد کم کاری هستیم و باز هم اون چیزی که باید میشد نشده و جای تاسف داره روی کنسول معمولی هم که …..

  24Thumb up 24Thumb down
 7. ps4fanboy گفت:

  یعنی الان منی که ۱۸۰۰۰۰۰ هزار بابت یه سه طبقه دادم باز هم نمیتونم ۴k واقعی ببینم؟ ای خدا من چه قدر آخه بیشعور بودم که پلیستیشن خریدم Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

  17Thumb up 48Thumb down
 8. Marcus.Holloway گفت:

  اقایون PC گیمری که GHOST RECON WILDLANDS رو تجربه کردن کسی همچین مشکلی داشته؟
  https://www.uplooder.net/files/58cadfa691dd7f924ca1b0b03bc1202c/ghost-recon-wildlands.avi.html

  8Thumb up 1Thumb down
 9. Last Of Us گفت:

  یک تشکر بکنم از آقای عالی خانی که این ساعت هم تو سایت فعالیت میکنه
  *******************
  ببخشید بی ربطه ولی……
  از سایت CDKeyShare.IR که دوست خوبیم آقای joojoo معرفی کردن سی دی کی اشتراکی بتل ۱ رو خریدم
  ۱ماهه ۱۲۰ ساعت ۱۰ تومان ( ساعتش رو هم خودت مشخص میکنی ) و دیشب یکساعتی بازی کردم. مد کپچر فلگش رو. و خدارو ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ باید شکر کنم که بازی رو نخریدم. بازیش خوبه ولی اصلا نمیارزه اینقدر پول بده آدم.
  مپ به شدت بزرگه و تعداد پلیرها هم زیاده. اون وسط گم میشی. من قدیم مولتی کال آف مدرن وار فیر رو تو جی آرنا رایگان بازی میکردم و خداییش خیلی حال میداد. ولی این بازی اصلا بهم حال نداد.
  و بازی پلی گراند رو هم در آینده نزدیک تجربه میکنه. ولی اونم چون مپش بزرگه و تعداد بازی کن ها زیاد باید یک چیزی تو همین مایه ها باشه
  به دوستان تجربه اورواچ رو پیشنهاد میکنم. هم مپ هاش خطی و وسعتش منطقی هستش. و هم تعداد بازی کن نهایت ۱۲ تا هستش و کاراکترهاش هم هرکدوم یک قابلیت منحصر به فرد خودشون رو دارن
  نظر شخصی هستش به هر حال.

  18Thumb up 12Thumb down
  • Alireza-spv گفت:

   داداش رو pc کلا از خیر اوریجین بگذر چون مارو تحریم کرده و پدر آدم درمیا تا دو دقیقه آنلاین بازی کنه
   فیفا رو میگیری ۵ دقیقه باید وایسی با ۵ فیلترشکن مختلف بزور خودتو ساین این ‌کنی
   رو pc تو ایران فقط استیم حالا خیلی دوس داشتی میتونی از بتل نت هم استفاده کنب
   واقعا اوریجین پول حروم کردنه

   2Thumb up 0Thumb down
  • mamad313 گفت:

   اولا سرت کلاه گذاشتن، همین الان اکانت هکی bf1 با گارانتی مادام العمر ۱۵تومنه.
   دوما خوبیه سری بتلفیلد اینه که مپاش بزرگه چون تو رو محدود به جایی نمیکنه، این نظر شخصیمه شاید بقیه ام با من موافق باشن، وقتی یه مپ توی هر بازی ای کوچیک باشه بعد از یه مدت خسته کننده میشه مگر اینکه گیمپلی بازی به کمکش بیاد( مثل اورواچ و کالاف و …) و بعد از یه مدت که گیمپلی خسته کننده شد دیگه روند فرسایشی بازی شروع میشه توی این زمان دیگه هدفمون از بازی کردن این میشه که فقط توی جدول نفر اول باشیم. و با درست کردن کلن بتونیم از بازی لذت ببریم.
   اما bf اینطوری نیست من با اینکه این سری رو خیلی بازی کردم اما هنوزم بعضی وقتا توی مپا مکان های جدیدی کشف میکنم ، گیمپلیش هم خوبه فقط یه نکته رو توی مپای بزرگ باید توجه داشته باشی: زدن کلید Q فراموش نشه ( همون spot کردن) و همچنین به مینی مپ هم باید نیم نگاهی داشته باشه ، اگه هم که اسنایپری به راحتی میتونی از flare استفاده کنی.
   نکته دوم هم اینه که اگه شما به ودیو های highlight reel نگاه کنی متوجه میشه که توی bf شما تقریبا با هر ابزاری میتونی کیل بگیری، من خودم چند روز پیش با آچار( repair tool در bf1) 4 نفر رو کشتم. یه نفر رو هم با آمپول کشتم Smile .

   0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت