معرفی تعدادی از شخصیت‌های قابل بازی Dynasty Warriors 9

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲

شرکت کویی تکمو (Koei Tecmo)، وبسایت رسمی عنوان Dynasty Warriors 9 را با تصاویر و اطلاعات جدیدی از شخصیت‌های Xun You ،Xiahou Yuan ،Xiaoqiao ،Daqiao ،Zhang Fei ،Zhuge Liang و Lu Lingqi به‌روزرسانی کرده است.

در ادامه می‌توانید جزییات منتشر شده از این شخصیت‌ها را مطالعه کنید.

شخصیت‌ها

 • منطقه Wei

Xun You – صداپیشه: کنجی هامادا (Kenji Hamada)

یک متخصص جنگی که در خدمت Cao Cao بوده، و ارتش او را در نبردهای بسیاری به پیروزی رسانده است. وی همچنین یکی از اقوام Xun Yu بوده، و جد او با پدربزرگ Xun Yu، برادر خونی هستند.

Xiahou Yuan – صداپیشه: یاسوهیکو توکویاما (Yasuhiko Tokuyama)

پسر عموی Xiahou Dun، که پس از پیشرفت و بزرگ شدن Cao Cao، به پسر عمویش در ارتش Cao Cao می‌پیوندد. Xiahou Yuan رهبری توانا بوده، و اکثر اوقات در طول جنگ فرماندهی جناحی از ارتش Cao Cao را برعهده دارد. او بخاطر تواناییش در انجام یورش‌های سریع معروف بوده، و تخصص بسیاری در زمینه استفاده از تیر و کمان دارد. Xiahou Yuan با متحدینش مهربان، و در مقال دشمنانش بی‌رحم است.

 • منطقه Wu

Xiaoqiao – صداپیشه: جونکو شیماکاتا (Junko Shimakata)

دختر Qiao Xuan. همسر آینده Zhou Yu. همراه با خواهرش Daqiao، او در سراسر سرزمین چین، به عنوان یکی از «دو دختر زیبای خاندان Qiao» شناخته می‌شود. وی معصومیت و سادگی خاصی داشته، به گونه‌ای که گفته می‌شود کاملا بی‌هوا و بخاطر یک علاقه گذرا، تصمیم می‌گیرد تا در کنار شوهرش به میدان جنگ برود. به همین دلیل است که در طول مبارزات، گاها شجاعت کمیابی را از خود نشان می‌دهد.

Daqiao – صداپیشه: جونکو شیماکاتا (Junko Shimakata)

دختر Qiao Xuan. همسر آینده Sun Ce. در کنار خواهرش Xiaoqiao، به عنوان یکی از زیباترین دختران زمان خود شناخته می‌شود. Daqiao بسیار مهربان بوده، او علاقه‌ای به مبارزه کردن نداشته و از دوران جنگ خوشش نمی‌آید. هرچند، به دلیل علاقه Daqiao برای کمک کردن به همسرش، وی مبارزه کردن را می‌آموزد.

 • منطقه Shu

Zhang Fei – صداپیشه: هیروهیکو کاکگاوا (Hirohiko Kakegawa)

برادر قسم خورده Liu Bei و Guan Yu، این مبارز قدرتمند و بی‌رحم، همیشه مشتاق نبرد است. او تنهایی و با یک فریاد، جلوی تمامی ارتش Cao Cao را گرفت. وی همانند یک کودک ساده است. طبع کم صبر و احساساتی او، گاها باعث می‌شود تا رفتاری عجولانه داشته باشد. متاسفانه او عاشق نوشیدن بوده، و این موضوع دردسر‌های زیادی برایش به همراه دارد.

Zhuge Liang – صداپیشه: ماسایا اونوساکا (Masaya Onosaka)

باهوش‌ترین فرد در زمان خود، این نابغه حاضر است در راه حس نیت و وظیفه‌اش، جان خود را نیز تقدیم کند. او به Liu Bei پیوسته، تا لطف Liu Bei به هنگام سه ملاقات قبلی که با یکدیگر داشتند را، جبران کند. با بصیرت و رفتار بی‌طرفانه‌اش، Zhuge Liang اعتماد یک ملت را به خود جلب کرده، و باعث رشد و پیشرفت آن‌ها می‌شود. با بادبزن سفید و معروفش، وی به واسطه تاکتیک‌های خود روند جنگ را هدایت می‌کند.

 • سایر مناطق

Lu Lingqi – صداپیشه: هیروکو یوشیدا (Hiroko Ushida)

دختر Lu Bu، که همانند پدرش از توانایی‌های جنگی بسیاری برخوردار بوده، و از شجاعت خود استفاده کرده تا در خط مقدم هر میدان نبردی حاضر شود. قدرت روانی بالای او به Lu Lingqi اجازه داده تا برای مقابله با هر سختیی آماده باشد. هرچند، اتفاقات گذشته او، این ترس را در وی ایجاد کرده که ممکن است برای همیشه تنها بماند.

 • داستان

داستان این عنوان با شورش دستار زرد، آغاز شده و پس از رسیدن بازیکنان به هر هدف تعیین شده در ۱۰ بخش داستانی این عنوان، پیشروی کرده و به پایان خود می‌رسد.

بازیکنان در Dynasty Warriors 9، می‌توانند خودشان نحوه پیشروی در هر بخش داستانی را تعیین کنند. تمام کردن تمامی مراحل، یا گشت و گذار در محیط و یا آنکه پیشروی به سمت هدف اصلی، همگی گزینه‌های بوده، که در این عنوان پیش روی بازیکنان قرار خواهند گرفت. در ادامه می‌توانید نام و سال هر بخش داستانی این عنوان را مشاهده کنید.

 • بخش اول: سرکوب شورش دستار زرد (سال ۱۸۴)
 • بخش دوم: سردرگمی در پایتخت (سال ۱۹۰)
 • بخش سوم: آغاز جدایی (سال ۱۹۴)
 • بخش چهارم: مردی که به دشت‌ها حکمرانی می‌کرد (سال ۱۹۷)
 • بخش پنجم: اژدهای خفته بیدار می‌شود (سال ۲۰۰)
 • بخش ششم: نبرد صخره‌های قرمز (سال ۲۰۸)
 • بخش هفتم: برای بنا کردن سه پادشاهی (سال ۲۰۸)
 • بخش هشتم: نبرد سه پادشاهی (سال ۲۱۵)
 • بخش نهم: نبردی سهمگین در Jing (سال ۲۱۹)
 • بخش دهم: ورای پیروزی و پادشاهان (سال ۲۲۲)

نسخه غربی Dynasty Warriors 9 قرار است در زمان نامعلومی، بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (به واسطه شبکه استیم) عرضه شود. در ادامه می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از نسخه غربی این عنوان را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید