تماشا کنید: ۴۰ دقیقه از گیم پلی بازی Middle-earth: Shadow of War

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱

اخیرا ویدئویی جدید، مبنی بر نمایش ۴۰ دقیقه از گیم پلی بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شده است. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

همان طور که اطلاع دارید، بازی مورد انتظار Middle-earth: Shadow of War، به طور کامل در کنفرانس مایکروسافت در رویداد بزرگ E3 2017 به نمایش گذاشته شد و در حاظر، بازی مذکور به یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری تبدیل شده است. نسخه قبلی بازی یعنی Middle-earth: Shadow of Mordor، در زمان انتشار خود توانست، به موفقیت بسیار خوبی دست یابد و سازندگان قصد دارند، نسخه دوم بازی هم موفقیتی دیگر و فروش بیشتری را برای آن ها رقم بزند.

حال پیرامون جدیدترین اخبار بازی Middle-earth: Shadow of War، به تازگی ویدئویی جدید از آن منتشر شده است که ۴۰ دقیقه از گیم پلی آن را به نمایش می‌گذارد. پس اگر تا الان موفق به تماشای گیم پلی بازی نشده اید و با محیط، پیشرفت‌ها و امکانات جدید بازی آشنایی ندارید، این تریلر می‌تواند برای شما بسیار کاربردی باشد.

در این ویدئو گیم پلی ۴۰ دقیقه ای که توسط ناشر بازی یعنی وارنر بروس (Warner Bros) منتشر شده است، منطقه نبرد جدیدی در بازی با نام Cirith Ungol ، توسط استودیو سازنده آن Monolith، به بینندگان معرفی می‌شود و جزئیات محیط آن به نمایش در می آید.

بازی Middle-earth: Shadow of War، در تاریخ ۱۰ اکتبر، برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

ویدئو گیم پلی جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید