تماشا کنید: جزئیات جدیدترین بروزرسانی بازی No Man’s Sky

مهیار امیدی
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - 14:37

چندی پیش جدیدترین بروزرسانی بازی No Man’s Sky منتشر شد و جزئیات آن منتشر گردید. اطلاعات بیشتر را در ادامه بخوانید.

همان طور که اطلاع دارید، عنوان No Man’s Sky، جزو آن دسته بازی‌هایی بود که قبل از عرضه آن، افراد زیادی منتظر بازی مذکور بودند و به نحوی، No Man’s Sky به یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های سال انتشار خود تبدیل شده بود. همچنین می‌توان گفت سازندگان آن هم یعنی استودیو هلو گیمز (Hello Games)، یک گروه کوچک بودند که برای همگان جالب بود تا این استودیو کوچک، بتواند چنین بازی بزرگی را عرضه کند.

هلو گیمز تا قبل از عرضه بازی، با انتشار تریلر‌ ها، تصاویر و اخبار بیشتر از بازی، افراد زیادی را به اصطلاح هایپ کرده بود و عده ای هم برای پیش خرید بازی اقدام کرده بودند. اما متاسفانه در زمان عرضه عنوان No Man’s Sky، هیچ کدام از آن وعده‌ها و اتفاقاتی که سازندگان قول داده بودند، تحقق نیافت و بازی با شکست بزرگی مواجه شد. نمرات بسیار پایین بازی موجب شده بود تا در روز های بعد از انتشار بازی، سازندگان فروش بسیار کمی را تجربه کنند و بدون شک دلیل این اتفاق، وعده‌های بیهوده و بی ارزش سازندگان بود.

البته بعد از آن، هلو گیمز اعلام کرد که در آینده به صورت جدی از بازی ساخته شده خود، پشتیبانی خواهد کرد و قصد دارد با انتشار بروزرسانی‌های دیگر، مشکلات آن را حل کند.

حال پس از مدتی، جدیدترین بروزرسانی بازی منتشر گردیده که جزئیات آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

طبق گفته سازندگان، این بروزرسانی جدید بخش چندنفره جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. این بخش چندنفره، Joint Exploration نام دارد و از ۱۶ بازیکنان پشتیبانی خواهد کرد. البته این بخش محدودیت‌هایی را شامل خواهد شد. یکی از این محدودیت‌ها، نمایش داده نشدن بازیکنان به یکدیگر است و  شما، تعدادی اورب (orbs) را به جای دیگر بازیکنان می‌بینید. اما هلو گیمز اعلام کرد، این محدودیت‌های بخش چندنفره، در آینده کمتر خواهند شد.

بروزرسانی جدید این بازی، Atlas Rises نام دارد که بخش داستانی جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. این بخش داستانی تا ۳۰ ساعت شما را سرگرم خواهد کرد و ماموریت‌ها و مراحل جدیدی را در اختیار شما می‌گذارد. افزوده شدن NPC های جدید، تغییراتی در سیستم‌های مبادلات و ساخت و ساز، از دیگر ویژگی‌های این بروزرسانی خواهند بود.

جدیدترین بروزرسانی عنوان No Man’s Sky، یک آیتم تازه به نام Multi-Tool را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد. بازیکنان با استفاده از این آیتم، قادر خواهند بود تا محیط و قمرو اطراف خود را به خوبی شناسایی و فتح کنند. آیتم مذکور، مکانیک‌ها و ابزار های جدیدی را برای شخصی سازی پایگاه بازیکنان، آماده کرده است.

از این به بعد، جلوه های بصری، کیفیت بافت‌ها و سایه‌ها در بازی پیشرفت خواهند کرد و شما به وسیله پورتال‌های جدید بازی، می‌توانید به دنیای گذشتگان سفر کنید و زمان را به عقب برگردانید.

همچنین سازندگان در رابطه با این آپدیت جدید، تریلری هم منتشر کرده اند که بیشتر شما را با این تغییرات آشنا خواهد کرد:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

به طور کلی این بروزرسانی جدید، ویژگی‌ها و تغییرات بسیار زیادی را در بازی اعمال کرده است که جزئیات بیشتر آن را می‌توانید در منبع اصلی خبر مطالعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید