گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: بزودی حالت های Deathmatch به عنوان Overwatch افزوده خواهند شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱

طی یک خبر جدید، اعلام شد که حالت‌های محبوب Deathmatch به بازی Overwatch افزوده خواهند شد.

همان طور که اطلاع دارید، حالت Deathmatch یکی از محبوب ترین حالت‌های رایج در بین بازی‌های ویدئویی است که طرفداران زیادی هم دارد. امروزه اکثریت بازی‌های آنلاین جدید، از این حالت پشتیبانی می‌کنند و بازیکنان زیادی روزانه، در حال انجام این حالت هستند.

حال طی یک خبر جدید از سوی بلیزارد (Blizzard)، سازنده بازی محبوب Overwatch، اعلام شده که بزودی حالت‌های Deathmatch به عنوان مذکور افزوده خواهند شد. طبق گفته‌های بلیزارد، این حالت‌ها، حالت‌های Team Deathmatch و Free for All هستند که حالت Free for All، یک حالت Deathmatch انفرادی و بعدی، یک حالت  Deathmatch تیمی است.

بازیکنان در این حالت‌ها، با نابود کردن هر یکی از دشمنان خود، ۱ امتیاز می‌گیرند و در حالت Free for All، هر فردی که به امتیاز ۲۰ برسد، برنده آن بازی خواهد بود. همچنین در حالت تیمی Team Deathmatch ، هر تیمی که به امتیاز ۳۰ برسد، پیروز مسابقه خواهد بود. در آینده، نقشه‌های مخصوصی برای این حالت‌ها منتشر میشوند که اولین آن، نقشه Château Guillard خواهد بود.

البته نا گفته نماند، حالت‌های Deathmatch، برای دیگر نقشه‌های معمولی بازی که هم اکنون در دسترس هستند، قابل بازی خواهند بود.

این حالت‌های جدید، از هم اکنون بر روی سرور های تست نسخه رایانه‌های شخصی، قابل بازی خواهند بود و سازندگان تاریخ انتشار دقیقی برای این حالت‌ها، برای تمامی کاربران بازی مشخص نکرده اند.

همچنین بلیزارد در مورد این حالت‌های جدید، یک ویدئو هم منتشر کرده است که یکی از کارکنان آن، در رابطه با این حالت‌ها، صحبت هایی ارائه کرده است. ویدئو آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

از دیگر اخبار جدید بازی مشهور Overwatch، می‌توان به شروع شدن رویداد تابستانه بازی مذکور اشاره کرد. در این رویداد تابستانه، اسکین‌ها و طرح‌های جدیدی برای بازیکنان در دسترس خواهد بود. هچنین یک حالت فوتبالی جدید با نام Lucioball ، در این رویداد، به بازی اضافه شده است که بازیکنان باید توپ را وارد دروازه حریف کنند که می‌تواند تجربه جدیدی برای کاربران این بازی باشد. جزئیات بیشتر در رابطه با رویداد تابسته این بازی را، می‌توانید در اینجا مطاله کنید.

ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید