جزییات و تصاویر تکمیلی از عنوان City Shrouded in Shadow

۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰

استدیوی گرانزلا (Granzella) و شرکت باندای نامکو (Bandai Namco)، تصاویر و اطلاعات جدیدی از عنوان City Shrouded in Shadow منتشر کرده‌، که معرفی کننده شخصیت‌ها، سیستم کلی و هیولاهای این عنوان هستند.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

 • Mothra علیه Battra

مبارزه هوایی میان دو هیولا که باعث خرابی پل بزرگ شهر می‌شود.

 • Ultraman Tiga علیه Kyrieloid II

جنگی بسیار خشن که مردم و خیابان‌های شهر را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 • Gyaos علیه مردم

پرنده‌های شیطانی و غول‌آسا که راه خروج از شهر را بسته، به صورت دسته‌ای به مردم شهر حمله می‌کنند.

 • Evangelion Unit-01 علیه The Fifth Angel

مبارزه‌ای میان تنها امید بشریت، با هیولایی عجیب و نا‌آشنا.

 • جزییات گیم‌پلی: عنوانی علمی تخیلی در سبک اکشن ماجراجویی و بقا

City Shrouded in Shadow عنوانی علمی تخیلی در سبک اکشن ماجراجویی و بقا بوده، که در آن شما ساکن شهری هستید که پر شده از هیولاهای غول‌پیکر و سایه‌های خطرناک.

اگر یک روز در راه بازگشت از مدرسه یا شغل خود، با هیولاهای عجیب یا موجودات فضایی غول‌پیکر، که مشغول مبارزه و نابودی شهر هستند روبرو شوید، چه واکنشی از خود نشان خواهید داد؟ چه فکری خواهید کرد؟ و چه کارهایی را انجام می‌دهید؟

این داستان بیانگر وقوع چنین روزی در زندگی یک مرد یا زن جوان است. شهر توسط هیولاها و موجودات غول‌پیکر مورد حمله قرار گرفته، و در زیر پای آنان، زندگی طبیعی مردم شهر بسیار غیرعادی شده است. در شهری مملو از تهدیدات متعدد که دائما در حال تغییر بوده، شخصیت اصلی و سایر شهروندان بدشانس، باید راهی برای زنده ماندن و فرار پیدا کنند.

پیشروی در داستان

هدف بازی فرار کردن از خطر‌های ایجاد شده توسط «سایه‌های غول‌آسا» است. داستان این عنوان زمانی آغاز شده که شما (به عنوان یک بازیکن مرد) به سمت پارک رفته تا با یوکی کونو ملاقات کنید.

هر مرحله از این بازی شامل هیولاهای از عناوین بسیار معروف خواهد بود. در حالی که سعی کرده تا از این خطرات دور بماند، شخصیت اصلی در محیط پیشروی کرده تا به هدفش دست یابد. بازی از سیستم پیشروی خطی و مرحله‌ای استفاده کرده به صورتی که با اتمام یک مرحله، مرحله بعدی باز شده و داستان پیشروی خواهد کرد. در هر مرحله، می‌توانید انتظار روبرویی با هیولاهای غول‌آسا، و قرار گرفتن در وضعیت‌های مرگ و زندگی را داشته باشید. برای زنده ماندن، هر کاری لازم است انجام دهید.

نحوه پیشروی مراحل

مرحله اول: شب هنگام یک سایه غول‌پیکر در شهر پدیدار می‌شود.

مرحله دوم: یک سایه جنبنده در زیرزمین

مرحله چهار: یک سایه دزد و مخفی

مرحله پنج: سایه‌ای به وجود آمده از نیاز‌های غیرقابل کنترل

مرحله شش: دریای شب، موج‌ها و یک سایه

قابلیت‌های پایه‌ای شخصیت اصلی

در این عنوان شما قابلیت‌های متفاوتی برای مقابله و فرار از دست سایه‌های خطرناک شهر دارید. در کنار قابلیت‌های ابتدایی چون راه رفتن، دویدن و خزیدن، شما می‌توانید از توانایی‌های که نیازمند استفامت هستند نیز، استفاده کنید. این توانایی‌ها شامل دویدن سریع، جاخالی دادن اضطراری و تنه زدن (برای شکستن در)، خواهند بود.

اگر شخصیت شما خسته بوده و استقامت نداشته باشد، شما نمی‌توانید تعدادی از این اعمال را انجام داده و در نتیجه خطر بیشتری از سوی سایه‌ها شما را تهدید می‌کند.

تصمیم‌گیری و نتایج آن

به هنگام روبرو شدن با سایر شهروندان، شخصیت اصلی می‌تواند تصمیم‌های متفاوتی بگیرد. به عنوان مثال در بخشی از بازی شما با زنی روبرو می‌شوید که در یک دکه کوچک، مشغول گل فروشی بوده تا بتواند خرج نگهداری از پسرش را در بیاورد. متاسفانه طی هرج مرج‌های ایجاد شده توسط شهروندان، دکه او شکسته و تمامی گل‌هایش له شده‌اند. در اینجا شخصیت اصلی می‌تواند به این زن که بسیار ناراحت و غمگین است نزدیک شده، و از میان گزینه‌های زیر یکی را انتخاب کند.

 • «حال شما خوب است؟» – او را آرام کرده و کمک کنید تا بلند شود
 • کاری از دست شما بر نمی‌آید….. پس در سکوت از کنار او عبور می‌کنید
 • هر مقدار که پول دارید به این زن بخشیده و گل‌های له شده را بخرید
 • خندیده و او را مسخره کنید

لباس‌های خود را تغییر دهید

شخصیت اصلی در هر محیط جدید می‌تواند لباس‌های تازه‌ای پیدا کند. این لباس‌ها از دستکش و کلاه گرفته تا یونیفرم‌های کامل خواهند بود. شما حتی به هنگام پوشیدن لباس‌های مخصوص می‌توانید در داستان بازی پیشروی کنید.

صفحه تمام کردن مرحله

صفحه تمام کردن مرحله در این عنوان به صورت مقاله‌هایی در صفحه یک سایت خبری نمایش داده شده، و بسته به کارهای شما تغییر می‌کنند. به عنوان مثال در بخشی از بازی شما می‌توانید لباس فرم یک پلیس زن را از کشوی لباس‌هایش بدزدید. در صورت انجام این کار، صفحه پایان بازی مقاله‌ای با نام «دزدی راه خود را به سوی کشوی یک پلیس پیدا کرد!» را نمایش می‌دهد. تعدادی از این مقالات بسیار نایاب و اختیاری بوده، که ارزش تکرار بازی را بالا خواهند برد. در این سایت علاوه بر مقالات ذکر شده، شامل موارد دیگری چون مسافت طی شده توسط شما و «سکه‌های سایه غول‌آسا» بدست آورده، خواهد بود. شما از این سکه‌ها می‌توانید برای خرید لباس و موارد دیگر استفاده کنید.

 • شخصیت‌ها

تورو فوجیوارا (صداپیشه: Madoka Shiga)

مردی مرموز که دو شخصیت Shibata و Mudou از او می‌ترسند.

هیتومی فوکازاوا (صداپیشه: Yuka Keicho)

رهبر یک تیم تحقیقاتی، که شخصیت اصلی بر روی کشتی Shibazakura، با او ملاقات می‌کند.

میتسو کاتاگیری (صداپیشه: Hozumi Gouda)

کاپیتان کشتی Shibazakura، که شخصیت اصلی سوار آن می‌شود.

تتسویا اودا (صداپیشه: Kozo Dozaka)

نایب کاپیتان جوان کشتی Shibazakura.

در آینده با سایه‌های بیشتری آشنا خواهید شد

نسخه ژاپنی عنوان City Shrouded in Shadow، قرار است در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • UNESISM گفت:

  این نوع بازیها یه سبک خاصی هستن جدا از شالوده بودنشون با سبک بقا و ترس و ماجراجویی یه چاشنی ژاپنی خاصی داره که طعمو و تم بازی رو تغییر میده
  از اینجور بازیها همیشه همراه پلی استیشن بودن و برعکس دیده ها و شنیده ها همیشه موفقن

  0
  0
 • fascist گفت:

  برترین ابر انحصاریه ابر شاهکاره ابر بازیه ابر ترسناکه ابر نمی دونم چی چیه تاریخ نسل بشر و نسل دایناسور ها و نسل موجودات زنده و فضا و زمان و جاذبه و سیاه چال ها و کرم چال ها و فیزیک و شیمی و ریاضیات و علوم انسانی و
  و مهندسی آیتی و تمام اتم های موجود در فضا و….

  0
  0
  • fascist گفت:

   و همچنین بعد از سه بعد اول بعد چاروم و پنجم و ششم

   0
   0
  • Last Of Us گفت:

   آقای سالمی ضمن تشکر. نظر ایشون رو تائید کردی پس برای من رو هم بکن

   نه بابا
   برترین ابر انحصاریه ابر شاهکاره ابر بازی کرک دان ۳ و کله فنجونی و مخصوصا گیرز ۴ هستش ( مخصوصا روی درجه سختیش که اصلا نمیمیره )
   خودتون میاید شروع میکنید. بعد من که حرف میزنم میزنید زیر گریه و میگی جو رو بهم زدی Really Pissed

   0
   0
   • fascist گفت:

    اره به خدا! Wink Grin Grin
    در مورد اون ۳تا گیمی که گفتی خب به من چه بگو ابر شاهکار من که مایکرو فن نیستم. بگو هر چقدر
    می خوای بگو من فقط می گم طومار ننویس Neutral Neutral
    اخه یه نفر هست زیر هر پست سونی این حرفو می زنه منم داشتم اونو ترول می کردم و منظورم توهین به سونی و PS4 و انحصاریاش نبود تو هم نمی دونستی بدون Neutral Cool Evil Grin Evil Grin

    0
    0
 • sarfaraz گفت:

  فکر نمیکنم نسخه دلچسبی باشه و سلیقه همه قشری هم نیست

  0
  0
 • کاشکی گرنزلا وقت میذاشت تا نسخه ی معمولی Disaster report4 رو کامل کنه یا حداقل بازی رو کنسل کنه که الکی منتظر نباشیم.

  0
  0