قابلیت نمایش سه بعدی در نسخه ی PC بازی طوفان گلوله

۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۱۹

امروز سایت BigDownload، طی گزارشی از پشتیبانی نسخه های رایانه ی شخصی عنوان جدید استودیوی اپیک گیمز یعنی طوفان گلوله (Bulletstorm)، از قابلیت نمایش سه بعدی با کارت های گرافیک انویدیا خبر داد.

در قسمتی از متن این گزارش آمده:

این بدین معنا است که اگر شما یک کارت گرافیک Nvidia GeForce با پشتبانی از نمایش سه بعدی و یک عینک مخصوص این نمایش و مانیتوری سازگار با این تکنولوژی داشته باشید، می توانید تمامی لحظات بازی طوفان گلوله  را به صورت سه بعدی تجربه کنید.

لازم به ذکر است که تنها نسخه های PC این بازی از این قابلیت بهره می برند. در هفته ی گدشته خبر عرضه ی دموی قابل بازی این عنوان برای کنسول های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) منتشر شد، و در این میان خبری از دموی نسخه ی رایانه های شخصی این بازی نبود و همین موضوع، خشم بسیاری از دارندگان رایانه های شخصی را بر افروخت، حال به نظر می آید اپیک گیمز با این خبر، سعی در جبران منتشر نشدن دموی قابل بازی برای این دسته از بازی کنندگان کرده است.

بازی طوفان گلوله در تاریخ ۲۲ فوریه (۳ اسفند) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ توسط شرکت الکترونیک آرتز عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید