رویداد تابستانه‌ Overwatch آغاز شد

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳

رویداد فصل تابستان بازی محبوب و پرطرفدار Overwatch به‌تازگی آغاز شده است و اسکین‌های جدید و حالت بازی فوتبال را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

همان‌طور که بلیزارد (Blizzard) پیش از این به بازی‌بازان وعده داده بود، رویداد تابستانه‌ی Overwatch با نام «بازی‌های تابستانه‌ی ۲۰۱۷» امروز در دست کاربران قرار گرفت.

اول از همه باید اعلام کنیم که با شروع شدن رویداد تابستانه‌ی Overwatch، حالت بازی Lucioball هم باری دیگر به این عنوان اضافه شده است که طی آن، سه بازیکن در هر تیم قرار گرفته و باید توپ فوتبال را وارد دروازه‌ها کنند. این حالت بازی بسیار مشابه Rocket League است.

همچنین این حالت دارای دو محل بازی است؛ اولی با نام  Rio de Janiero’s Estádio das Rãs و . استیج دوم با اسم Sydney Harbour Arena. علاوه‌بر این، مود Copa Lucioball نیز به بازی اضافه شده که حالت حرفه‌ای‌تر و Competitive حالت Lucioball است. این مود دارای رده‌بندی، جدول رتبه‌ی بازیکنان و امتیاز‌ای مخصوص بخش Competitive است.

با آغاز این رویداد، ۱۷ اسکین جدید و ۴ ابراز احساس (Emote) به بازی اضافه شده‌اند که شما قادر به مشاهده‌ی آن‌ها در بخش گالری هستید. همچنین اگر نتوانسته‌اید اسکین‌های منتشر شده در رویداد تابستانه‌ی سال پیش را دریافت کنید، حال قادر هستید با باز کردن Loot Box، به آن‌ها دست یابید.

چند روز پیش بلیزارد اعلام نمود که در حال کار بر روی آی‌پی جدید است؛ اما مایک مورهیم (Mark Morhaime) توضیح داد که اکثریت افراد شرکت به پشتیبانی از بازی‌های حال حاضر بلیزارد مشغول خواهند بود. شخصیت جدیدی با نام Doomfist نیز چندی پیش در دسترس کاربران قرار گرفت.

Overwatch بر روی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قابل بازی است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید