بروزرسان جدید Rainbow Six Siege در دسترس قرار گرفت

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴

Rainbow Six Siege از اوایل تابستان در دست بهبود جدی توسط شرکت یوبیسافت قرار دارد. حال یوبیسافت خبر از عرضه بروزرسان تازه بازی با شماره ۲٫۲٫۲ داده که بهبود و ارتقاهای جدی به بازی اضافه می‌کند.

بزرگ‌ترین بهبود بازی تغییر در کارکرد سرورهای بازی است. پس از اینکه این بروزرسان عرضه شود، بازی‌های شخصی یا همان custom تعداد بازیکنان کمتری می‌خواهند تا برروی سرورهای اختصاصی قرار گیرند. پیش‌تر برای اینکه بازی‌های custom برروی سرورهای اختصاصی قرار بگیرند بایستی تعداد بازیکنان کامل و ده عدد باشد اما حال با این بروزرسان شما با دو نفر هم برروی سرورهای اختصاصی قرار میگیرید.

همچنین سرورهای بخش Terrorist Hunt هم به صورت اختصاصی در دسترس قرار می‌گیرند و شاهد اتصالی با ثبات‌تر هستیم. سیستم چت داخل بازی هم بهبودهایی دریافت می‌کند و برروی سرورهای اختصاصی می‌رود تا حجم مصرفی نیز کاهش قابل توجهی یابد. این بهبود ابتدا برروی رایانه شخصی قرار گرفته و سپس به کنسول‌ها می‌آید.

در آخر نیز انیمیشن پریدن داخل بازی هم با تغییراتی روبه‌رو بوده که باعث می‌شود شخصی که از پنجره به داخل می‌پرد بتواند بهتر نشانه‌گیری کند. در ادامه می‌توانید انیمیشن جدید را مشاهده کنید.

بروزرسان ۲٫۲٫۲ تا پایان امروز در دسترس همه پلتفرم‌ها قرار می‌گیرد. تغییرات انجام گرفته در این بروزرسان تنها به نکات بالا محدود نمی‌شود و حل شدن باگ‌های بسیاری نیز در آن گنجانده شده.

همچین حجم بروزرسان فصل سوم بازی هم مشخص شده که در اینجا قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که این بروزرسان بخشی از بهبودهای Operation Health بوده و ربطی به فصل سوم بازی ندارد. از دیگر اخبار مرتبط با عنوان Rainbow Six Siege، چندی پیش خبر دستیابی به ۲۰ میلیون کاربر ثبت شده در بازی منتشر شد، که می‌توانید آن را از طریق این لینکدر وب‌سایت گیمفا مشاهد کنید.

عنوان Rainbow Six Siege هم‌اکنون در دسترس رایانه‌شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید