تست جدیدی از گسترش دهنده‌ی Comrades عنوان Final Fantasy 15 در راه است

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹

اسکوئر اینکس قصد دارد که پس از بتای گسترش دهنده‌ی Comrades عنوان Final Fantasy 15، تست آنلاین دیگری از آن را نیز برای طرفداران فراهم کند.

بتای Comrades از ۳ آگوست (۱۲ مرداد) آغاز شده و تا دو روز دیگر نیز ادامه دارد، اما متاسفانه، مشکلات سرور  باعث شده‌اند که بسیاری از بازیکنان نتوانند تجربه‌ی کامل و مد نظرشان را داشته باشند. از این رو، اسکوئر انیکس تصمیم به برگزاری تست جدیدی گرفته و در توئیتر، اعلام کرده است که “تست آنلاین محدود” دیگری از این گسترش دهنده، در ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) برگزار می‌شود و تا دو روز ادامه می‌یابد. علاوه بر این‌ها، این تست جدید با به‌روزرسان تازه‌ای نیز همراه است که بهبودهایی را در بخش Matchmaking ایجاد می‌کند.

بتای گسترش دهنده‌ی Comrades عنوان Final Fantasy 15، این اجازه را به شما می‌دهد که شخصیت مورد نظر خود را بسازید، آن را شخصی‌سازی کنید و با سلاح‌هایی نظیر کاتانا، خنجر، تیر و کمان و… به مبارزه با دیگران بپردازید. البته ویژگی‌هایی که در این بتا مشاهده می‌کنید، فقط بخش کوچکی از نسخه‌ی اصلی این گسترش دهنده را تشکیل می‌دهند و اسکوئر انیکس قول ارائه‌ی محتویات زیادی را داده است. برای کسب جزئیات بیشتر از این بتا، به این لینک مراجعه کنید.

در حال حاضر، تاریخ عرضه‌ی کامل گسترش دهنده‌ی Comrades که بخش چند نفره را به Final Fantasy 15 اضافه می‌کند، مشخص نیست، ولی اگر دارای سیزن پس بازی هستید یا اشتراک ایکس‌باکس لایو یا پلی‌استیشن پلاس را دارید، می‌توانید حداقل در بتای آن شرکت کنید. در آخر، منتظر تست جدید Comrades در ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید