گیفت کارت
گیفت کارت

سه نسخه‌ی اول Dragon Quest به‌زودی برای پلی‌استیشن ۴ و ۳DS عرضه می‌شوند

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱

اسکوئر انیکس طی فستیوال تابستانه‌ی Dragon Quest، اعلام کرده است که نسخه‌های اول، دوم و سوم این سری در ماه جاری به پلی‌استیشن ۴ و ۳DS راه می‌یابند.

اسکوئر انیکس تایید نموده است که Dragon Quest 1 و Dragon Quest 2 به ترتیب با قیمت‌های ۶۰۰ ین و ۸۵۰ ین در ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ۳DS عرضه می‌گردند.

علاوه بر این‌ها، Dragon Quest 3 نیز با قیمت ۱٫۵۰۰ ین برای دو کنسول مذکور در ژاپن منتشر می‌شود، ولی در حال حاضر، تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نیست و فقط می‌دانیم که در ماه جاری یعنی آگوست به انتشار می‌رسد.

با این حال، اسکوئر انیکس فقط عرضه‌ی سه نسخه‌ی اول Dragon Quest را در ژاپن تایید کرده و صحبتی از راه یافتن آن‌ها به کشورهای غرب نزده است. این سه نسخه پیش از این در غرب برروی اندروید، آی‌اواس و NES مننتشر شده بودند و از این رو، انتظار می‌رود که نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ۳DS آن‌ها نیز روانه‌ی بازار غرب شوند.

از دیگر اخبار و اطلاعاتی که توسط فستیوال تابستانه‌ی Dragon Quest به دست آورده‌ایم، می‌توان معرفی نسخه‌ی جدید Dragon Quest Builders برای پلی‌استیشن ۴ و کنسول جدید نینتندو سوئیچ را نام برد. البته اسکوئر انیکس تاریخ عرضه‌ی این عنوان تازه را به اشتراک نگذاشته است و باید همچنان منتظر بمانیم.

0
0