PlayerUnknown’s Battlegrounds رکورد ۵۰۰ هزار بازی‌باز همزمان را برای خودش ثبت کرد

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
بازی PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS بیش از دو میلیون نسخه فروش داشته است

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds همچنان به رکورد‌شکنی‌هایش ادامه می‌دهد. این هفته برای اولین بار این بازی به رکورد ۵۰۰ هزار بازی‌باز همزمان دست پیدا کرد تا همچنان روز‌به‌روز با قدرت بیشتر به موفقیت‌هایش اضافه شود و نام جاودانه‌ای برای خودش بسازد.

برندان گرین (Brendan Greene) کارگردان این عنوان این موضوع را با انتشار عکس زیر در حساب رسمی توییتر خودش اعلام کرد و در این‌ باره نوشت:

به رکورد ۵۰۰ هزار بازی‌باز رسیدیم! از همه شما بسیار ممنونیم که از ما حمایت می‌کنید.

همچنین چندی پیش در هفته گذشته، طبق گزارشاتی که به عمل آمد، مشخص شد که این بازی مجموعاً ۶ میلیون نسخه برروی شبکه استیم فروش داشته است و حتی تا نزدیکی رکورد ۵۰۰ هزار بازی‌باز همزمان نیز رسید، اما نتوانست این رکورد را ثبت کند تا این‌که امروز این بازی به این رکورد رسید و موفقت دیگری را برای خودش رقم زد. این بازی خیلی زود از عنوان محبوب راکستار یعنی Grand Theft Auto V عبور کرد و رکوردهای آن را جابجا کرد. ‌به‌تازگی نیز این بازی موفق به کنار زدن یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های بتسدا شده بود که این بازی  Fallout 4 نام داشت. حال تنها رقیب‌هایی که این بازی در پیش‌رو دارد، دو تا از عناوین Valve هستند که این بازی‌ها Counter Strike: Global Offensive و Dota 2 نام دارند. این نکته را به خاطر داشته باشید که تمامی موفقیت‌های PlayerUnknown’s Battlegrounds در حالی به دست آمده که این بازی هنوز در سرویس Early Access قرار دارد. قطعاً این بازی پتانسیل رکوردشکنی‌های بیشتری را نیز دارد زیرا با عملکرد درخشانی که داشته نشان داده است که می‌تواند یکی از عناوین ماندگار در شبکه استیم باشد و به همین صورت هفته‌های متوالی به موفقیت‌هایش ادامه دهد.

اگر با این بازی آشنایی ندارید باید اعلام کنم که این بازی یک بازی آنلاین چندنفره است که تعداد زیادی از بازی‌بازان را در یک منظقه وسیع رها می‌کند تا با جمع کردن سلاح، مهمات و سایر تجهیزاتی که برای از بین بردن سایر بازی‌بازان نیاز است، دست به کشتار یکدیگر بزنند.

عنوان موفق PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون در شبکه استیم و سرویس Early Access در دسترس می‌باشد. لازم به یادآوری است که نسخه کامل این بازی در سال جاری برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی نیز کمی بعد از انتشار بر روی دو پلتفرم دیگر، عرضه خواهد شد.

با توجه به پتانسیل بالای این بازی و رکوردشکنی‌هایی که تا به حال داشته، فکر می‌کنید که آیا این بازی خواهد توانست به تعداد بیشترین بازی‌باز همزمان دست پیدا کند یا خیر؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید