تماشا کنید: با تریلر جدید عنوان Uncharted: The Lost Legacy به پشت صحنه بازی بروید

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳

چندی پیش تریلر جدید بازی Uncharted: The Lost Legacy تحت عنوان Making Of منتشر شد که دقایقی از پشت صحنه این بازی را به نمایش می‌گذارد.

همان طور که اطلاع دارید، در حال حاضر، استودیو معروف ناتی‌داگ (Naughty Dog)،  در حال ساخت بازی مورد انتظار Uncharted: The Lost Legacy می‌باشد که طبق گفته آن‌ها، بسته الحاقی نسخه Uncharted 4: A Thief’s End است که به صورت مستقل قرار است عرضه شود.

داستان بازی Uncharted: The Lost Legacy پس از وقایع نسخه چهارم بازی اتفاق می‌افتد و در کشور پر رمز راز هند دنبال می‌شود. شما در این بازی، شاهد ماجراجویی‌های خطرناک و البته هیجان انگیز دو شخصیت کلویی فریزر (Chloe Frazer) و نیدین راس (Nadine Ross) هستید که به کشور هند سفر می‌کنند و به دنبال یک میراث و گنج باستانی هستند. طبق اطلاعات ذکر شده در مورد این بازی، کشور هند سرزمینی است که کلویی در آن متولد شده و حال قصد بازگشت به آن را دارد. Asav شخصیت بی رحم و منفی بازی مذکور است که قصد دارد آن گنج باستانی را به دست آورد و این شما هستید که باید در این راه، با او مبارزه کنید.

حال پیرامون جدیدترین اخبار این عنوان، تریلری جدید از بازی Uncharted: The Lost Legacy منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

این تریلر جدید که با نام Making Of منتشر شده، دقایقی از پشت صحنه بازی + سکانس‌هایی از گیم پلی این عنوان را به نمایش می‌گذارد که بسیار تماشایی است. سازندگان در این ویدئو، در رابطه با این که چگونه یک پروژه کوچک ، به یک بازی مهم و پر اهمیت تغییر کاربری داد، صحبت می‌کنند.

بازی مورد انتظار Uncharted: The Lost Legacy، در تاریخ ۲۲ آگست، مصادف با ۳۱ مرداد ماه جاری، در آمریکا، و یک روز بعد یعنی ۱ شهریور ماه، در منطقه اروپا منتشر خواهد شد. طبق گفته‌های ناتی داگ،این بازی با قیمت ۴۰ دلار و به صورت فیزیکی و دیجیتالی و به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.

همچنین در صورتی که شما بازی مذکور را پیش خرید کنید، به یکی از دیگر ساخته‌های استودیو ناتی داگ یعنی Jak and Daxter: The Precursor Legacy دسترسی پیدا می‌کنید که برای اولین بار بر روی پلی استیشن ۲، و در سال جاری برای پلی اسیتشن ۴ عرضه شد.

در ادامه ویدئو جدید بازی Uncharted: The Lost Legacy را مشاهده خواهید کرد:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید