کیفیت اجرایی Conan Exiles روی ایکس‌باکس وان مشخص شد

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴

کارگردان Conan Exiles یعنی جوئل بایلوس (Joel Bylos)، جزئیاتی از نرخ فریم و رزولوشن این عنوان برروی ایکس‌باکس وان به اشتراک گذاشته و همچنین توضیحاتی راجع به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ آن ارائه داده است.

Conan Exiles تا چند روز دیگر در سرویس Game Preview ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرد و نسخه‌ی اولیه‌ی آن برروی این کنسول عرضه می‌شود. جول بایلوس اخیراً در مصاحبه‌اش با دوال‌شاکرز، گفته است که این نسخه را امتحان نموده و آن را با نرخ فریم نسبتاً پایدار ۳۰ و رزولوشن ۹۰۰p تجربه کرده است. وی همچنین به این موضوع اشاره کرده که رابط کاربری این عنوان با رزولوشن ۱۰۸۰p به نمایش گذاشته می‌شود و سطح جزئیات و کیفیت کلی بازی روی ایکس‌باکس وان، حدود کیفیت Medium در رایانه‌های شخصی با چند بهبود دیگر است. حال برای اینکه متوجه این موضوع شوید، شما را به تماشای دو تصویر از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با رزولوشن ۹۰۰p و تنظیمات Medium دعوت می‌کنیم:

طبق گفته‌ی بایلوس، تیم سازنده‌ی Conan Exiles یعنی فانکام (Funcom)، کنترل‌های بازی را برای همخوانی با کنسول ایکس‌باکس وان، از دوباره طراحی نموده و ویژگی‌های جدیدی را نیز به رابط کاربری افزوده است. علاوه بر این، بایلوس بر این موضوع تاکید کرده است که نسخه‌ی Game Preview، یک نسخه‌ی اولیه و ناکامل است و از این رو، هنوز جا برای بهبود هرچه بیشتر بازی در نسخه‌ی نهایی وجود دارد.

صحبت‌های جوئل بایلوس به پایان نرسیده و وی نکاتی از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ عنوان Conan Exiles را نیز در مصاحبه‌اش متذکر شده است. با توجه به گفته‌های او، تیم فانکام به‌صورت جزئی در حال کار روی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ است و پس از اتمام کارهای زیاد نسخه‌ی ایکس‌باکس وان، کاملاً به پلی‌استیشن ۴ نیز خواهند پرداخت، ولی در حال حاضر، کار برروی پروتکل‌های پلی‌استیشن نت‌ورک و چنین مواردی را آغاز نکرده‌اند.

Conan Exiles در ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) به سرویس Game Preview ایکس‌باکس وان راه می‌یابد و ضمناً، گسترش دهنده‌ی جدید آن به نام The Frozen North هم منتشر می‌شود. Conan Exiles قرار است که در نیمه‌ی اول ۲۰۱۸، به‌صورت کامل برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه گردد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید