مدیر اجرایی اکتیویژن: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy تمام انتظارات ما را برآورده کرد

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۸

به گفته اریک هیرسبرگ پروژه Crash Bandicoot N. Sane Trilogy به قدری جذاب و موفق بوده که آن‌ها قصد امتحان پروژه‌های مشابه را دارند.

وقتی یک بازی کلاسیک مربوط به عصر پلی‌استیشن ۱ را بر می‌گردانید، آن را بازسازی می‌کنید و با حفظ عناصر اصلی، بازی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهید، ممکن است که استقبال مورد انتظارتان را دریافت نکنید. این نکته در خصوص Crash Bandicoot N. Sane Trilogy وایکریوس ویژنز (Vicarious Visions) صدق نمی‌کند. پرفروش‌ترین بازی بریتانیا پس از گذشت ۵ هفته و چهارمین پرفروش‌ترین بازی ایالات متحده، در ماه ژوئن بودن، Crash Bandicoot N. Sane Trilogy را تبدیل به یک موفقیت بزرگ کرده است. موفقیتی که برای اکتیویژن نیز خوشحال‌کننده است.

اریک هیرسبرگ، مدیرعامل اجرایی اکتیویژن در گفتگو با سرمایه‌گذاران گفت:

ما واقعا نمی‌دانستیم که چه اتفاقی رخ خواهد داد. نمی‌دانستیم که جمعیت کوچک و متمرکزی از این بازی استقبال خواهند کرد یا طیف آن‌ها گسترده تر خواهد بود. Crash تمامی انتظارات ما را با اختلاف نسبتا زیادی برآورده کرده است.

به لطف موفقیت Crash Bandicoot، اکتیویژن قصد دارد پروژه‌های مشابهی را امتحان کند:

این استراتژی توجهات ما را جلب کرده است. البته در حال حاضر چیزی برای ارائه نداریم ولی مطمئن هستیم که در آینده می‌توانیم کار‌های مشابهی را به کمک عناوین جدید، انجام دهیم. گزینه دیگر ما این است که به عناوین کلاسیک خودمان نگاهی بیاندازیم و احتمال بازسازی و عرضه آن‌ها بر روی پلتفرم‌های جدید را بررسی کنیم، مانند کاری که با Skylanders و دستگاه‌های موبایل انجام می‌دهیم.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در حال حاضر در دسترس بازیکنان پلی‌استیشن ۴ قرار دارد و شایعتی در خصوص عرضه آن برای ایکس‌باکس وان نیز به گوش می‌رسد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید