تیم‌های بسکتبال زنان در بازی NBA Live 18 حضور خواهند داشت

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد، تیم‌های بسکتبال زنان نیز در بازی NBA Live 18 حضور خواهند داشت، جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

همان طور که اطلاع دارید، برای اولین بار، شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، تیم‌های ورزشی بانوان را در بازی FIFA 16 وارد این سری کرد که همین نکته، باعث فروش بیشتر بازی مذکور شد. کاربران و طرفداران بازی فیفا، می‌توانستند کنترل بازیکنان زن مانند الکس مورگان را، به دست بگیرند و این نکته، باعث شد نظر گیمران مونث بازی‌های ویدئویی، به سری فیفا جلب شود.

حال پیرامون همین موضوع، به تازگی اعلام شده که برای اولین بار، تیم‌های بسکتبال زنان نیز، در جدیدترین ساخته این شرکت و در سری بازی‌های بسکتبال، یعنی NBA Live 18 حضور خواهند داشت و لیگ بانوان یعنی WNBA، به طور کامل در بازی لایسنس خواهد شد.

همچنین قبل تر هم در NBA Street، برخی از بازیکنان مونث نیز مانند لیزا لسلی (Lisa Leslie) و سو برد (Sue Bird)، در بازی وجود داشتند و می‌توانستید با آن ها به تجربه بازی بپردازید. حال بازی NBA Live 18 ، قرار است برای اولین بار و به طور کامل، معتبر ترین و بزرگ ترین لیگ بسکتبال بانوان یعنی WNBA را وارد این سری بازی کند.

بهتر است برای آشنایی بیشتر با جدیدترین نسخه سری NBA Live ، دموی آن را که در روز ۱۱ آگست، مصادف با ۲۰ مرداد، منتشر می‌شود را دریافت کنید. البته این نسخه دمو تیم‌های بسکتبال زنان یا WNBA را شامل نمی‌شود.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی NBA Live 18 مشخص نشده است، اما طبق گفته سازندگان، این بازی در پاییز سال جاری، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

 

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید