عنوان Neon Drive برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد

۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹

امروز استودیو اسلوونیایی Fraoula اعلام کرد که عنوان Neon Drive برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. Neon Drive عنوانی است با حال و هوای دهه ۸۰ میلادی و بر اساس فانتزی‌های آینده در آن زمان ساخته شده است.

Neon Drive برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی برای سیستم عامل IOS منتشر شد. این بازی سپس از دستگاه‌های موبایلی فراتر رفت و برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شد. انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی در سال اول عرضه‌ی آن صورت نگرفت و پس از یک بازه‌ی زمانی یک ساله، در سال ۲۰۱۶ میلادی، رخ داد. این بازی یک سال بعد از IOS و از طریق استیم برای سیستم‌های مجهز به لینوکس، مک، و البته ویندوز منتشر شد و ۸۶ درصد منتقدین و امتیاز دهندگان، از مجموع ۴۶۶ نقد ثبت شده، به بازی نظر مثبتی داشته و به عقیده‌ی این افراد، تجربه‌ی Neon Drive برای آن‌ها بسیار جذاب بوده است. حال نوبت به پلی استیشن ۴ رسیده است و Neon Drive در هفته‌ی آتی برای کاربران این کنسول در دسترس قرار خواهد گرفت.

طبق صحبت‌های Fraoula در این بازی گیم پلی الهام گرفته شده از بازی‌های آرکید قدیمی دهه ۸۰ را تجربه خواهید کرد. شما در این بازی در طول پیشروی در مسیر باید از موانع عبور کنید و بدون برخورد با اجسام حاضر در راهتان، مسیر هر مرحله را به اتمام برسانید. در مجموع ۸ مرحله در بازی وجود دارد که هر یک پیچیدگی‌های خود را خواهد داشت و متفاوت خواهد بود. برای عبور از این مراحل شما نه تنها باید سرعت عکس‌العمل بالایی داشته باشید بلکه می‌بایست حافظه‌ی کوتاه مدت خود را نیز به کار بگیرید و از آن برای برنده شدن استفاده کنید. هر یک از مراحل بازی یک موسیقی منحصر به فرد سبک Retro خواهد داشت که با موانع راه و دشمنان همگام شده است و با آن‌ها هماهنگ است.

در حال حاضر Neon Drive برای رایانه های شخصی با قیمت ۸ دلار به فروش می‌رسد اما هنوز مشخص نیست قیمت آن برای پلی استیشن ۴ چقدر در نظر گرفته شده است. انتظار می‌رود که سازندگان بازی مدتی پیش از روز انتشار قیمت رسمی آن را اعلام کنند که به احتمال زیاد از مرز ۱۰ دلار تجاوز نخواهد کرد بنابراین انتظار قیمتی برابر با نسخه های رایانه‌ای بازی و یا با حداقل تغییر را داشته باشید.  Fraoula در آخر اعلام کرد که کاربران پلی استیشن ۴ پس از خرید Neon Drive علاوه بر بازی اصلی تمی (Theme) اختصاصی نیز برای پس زمینه دستگاه خود نیز دریافت خواهند کرد اما هنوز جزئیات بیشتری از این تم مشخص نشده است. با توجه به سبک بازی Neon Drive و حال و هوای دهه ۸۰ میلادی که بر این بازی حاکم است انتظار می‌رود تم ذکر شده در همین سبک و حالت باشد. در ادامه می‌توانید حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای Neon Drive بر روی رایانه های شخصی را مشاهده کنید.

MINIMUM:

  • OS: Windows XP
  • Processor: Intel Core 2 Duo
  • Memory: ۲ GB RAM
  • Graphics: DX9 capable (256MB)
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: ۴۵۰ MB available space
RECOMMENDED:

  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core 2 Quad
  • Memory: ۴ GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 570
  • Storage: ۴۵۰ MB available space
0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید