گسترش دهنده‌ی جدید Conan Exiles با نام The Frozen North معرفی شد

۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷

فانکام (Funcom)، سازنده‌ی Conan Exiles، کاملاً از گسترش دهنده‌ی جدید آن به نام The Frozen North رونمایی کرده است.

گسترش دهنده‌ی The Frozen North، وسعت بازی را تا ۷۰ درصد افزایش می‌دهد و شما را به محیطی سرد و برفی در سرزمین‌های شمالی Exiled می‌برد که در آن، باید لباس گرم‌تری به تن کنید یا برای گرم نگه داشتن خودتان الکل بنوشید!

The Frozen North مکانیک‌های جدیدی را نیز با خود به همراه دارد؛ برای مثال، گورگور یا همان تورهای ماهی‌گیری بزرگ، تهیه‌ی غذا و نوشیدنی، زنبورداری، رشد ریش و یک سیستم ساخت و ساز جدید. همچنین غول جدیدی توسط The Frozen North به Conan Exiles راه می‌یابد که Ymir نام دارد و به “ارباب طوفان و جنگ” معروف است.

علاوه بر این‌ها، کارگردان Conan Exiles یعنی جوئل بایلوس (Joel Bylos)، در خصوص The Frozen North توضیحاتی ارائه داده و گفته است:

این گسترش دهنده فقط شامل محتویات و ویژگی‌های جدید نمی‌شود و تیم سازنده، بسیار تلاش کرده است که آن را با بهبودهای قابل توجهی در جوانب اصلی بازی نظیر مبارزات، هوش مصنوعی و… همراه سازد. این بهبودها، به علاوه‌ی ۲۸ به‌روزرسانی که طی شش ماه حضور این بازی در سرویس دسترسی زودهنگام استیم برای آن ارائه نمودیم، نشان می‌دهد که این نسخه‌ی Conan Exiles بزرگ‌تر و مهم‌تر از همه، بهتر از همیشه است.

The Frozen North، همزمان با عرضه‌ی Conan Exiles برروی سرویس Xbox One Game Preview، در ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) به انتشار می‌رسد. Conan Exiles قرار است که در نیمه‌ی اول ۲۰۱۸، به‌صورت کامل برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود. اکنون شما را به تماشای تصاویری از گسترش دهنده‌ی جدید این عنوان دعوت می‌کنیم:

  

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید