گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات جدیدی از بتای Destiny 2 برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد

۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶

تا دو هفته‌ی دیگر، آخرین بتای عنوان Destiny 2 برروی رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و به همین دلیل امروز استودیوی بانجی از محتویات قابل استفاده در این بتا رونمایی کرده است. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

استودیوی بانجی اعلام کرده است که بتای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی شامل اولین مرحله از بخش داستانی با نام “Homecoming” می‌شود. علاوه بر مورد ذکر شده، این بتا دارای دو حالت چند نفره‌ی “Inverted Spire Strike” و “Countdown and Control competitive” خواهد بود.

حالت‌های موجود در بتای رایانه‌های شخصی، مشابه حالت‌های قابل استفاده‌ در بتای نسخه‌های کنسولی این عنوان است؛ با این حال استودیوی بانجی اعلام کرده است که دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند به استفاده از نقشه‌ی جدیدی از Destiny 2 بپردازند. در حالی که دارندگان کنسول‌های خانگی به مبارزه در نقشه‌ی Midtown پرداخته بودند، کاربران رایانه‌های شخصی باید در نقشه‌ی Javelin-4 با یکدیگر رقابت کنند.

لازم به ذکر است که استودیوی بانجی، صحبتی درباره‌ی دسترسی کاربران رایانه‌های شخصی به جدیدترین فضای اجتماعی Destiny 2، به میان نیاورده است. در جریان بتای نسخه‌های کنسولی، بخش “The Farm” برای مدت زمان کوتاهی در اختیار بازیکنان قرار داده شد، اما به نظر نمی‌رسد که کاربران رایانه‌های شخصی، فرصت استفاده از این بخش را داشته باشند.

ضمنا استودیوی بانجی از دلیل انتشار بتای مخصوص رایانه‌های شخصی پرده برداری کرد. از آنجایی که استودیوی بانجی بعد از چندین سال، قرار است برروی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی یک عنوان کار کند، آن‌ها قصد دارند تا به کمک این بتا از باگ‌ها و سایر مشکلات بازی باخبر و قبل از انتشار بازی، آن‌ها را برطرف کنند. مسئولین استودیوی بانجی اعلام کرده‌اند که آن‌ها قصد دارند تا عنوان Destiny 2 را برروی جدیدترین پلتفرم آن، بررسی کنند و بخش کوچکی از دنیای بازی را در اختیار طرفداران بازی قرار دهند و البته بخش اعظم بازی را برای نسخه‌ی نهایی بازی نگه دارند.

آخرین بتای Destiny 2 که در انحصار رایانه‌های شخصی قرار دارد، از تاریخ ۲۸ آگوست (۶ شهریور) برای کسانی که این بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، در دسترس خواهد بود. سایر افراد باید یک روز تا آغاز بتای عمومی بازی، منتظر بمانند. نهایتا سرورهای این بتا در تاریخ ۳۱ آگوست (۹ شهریور) بسته خواهد شد.

عنوان Destiny 2 در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۷ مصادف با ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ برروی دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. دارندگان رایانه‌های شخصی باید تا تاریخ ۲۴ اکتبر (۲ آبان) منتظر این بازی بمانند. در جدیدترین اخبار منتشر شده از این بازی، شاهد مقایسه‌ی گرافیکی بتای Destiny 2 برروی دو کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو هستیم. در ضمن به تازگی سیستم پیشنهادی و حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید