تماشا کنید: ۱۷ دقیقه گیم‌پلی از عنوان City Shrouded in Shadow

۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۷

ساعاتی قبل دو شرکت Granzella و باندی نامکو، ۱۷ دقیقه از گیم‌پلی عنوان City Shrouded in Shadow را طی مراسم زنده‌ای در سایت Niconico، به نمایش در آوردند. این اولین گیم‌پلی نشان داده شده از این عنوان در سبک اکشن بقا بوده، که قرار است به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

شایان ذکر است که جدیدترین شماره از مجله هفتگی فامیتسو، از حضور هیولاهای چون موترا، باترا، اولترامن تیگا و گایوس در این بازی خبر داد، که قرار است به صورت سایه‌های غول‌آسا در این عنوان حضور یابند.

عنوان City Shrouded in Shadow که برای اولین‌بار حدود ۲ سال پیش معرفی شده بود، در شهری خیالی به نام Ichi در کشور ژاپن اتفاق خواهد افتاد. شهر ذکر شده توسط هیولاهای غول‌آسا و سایه‌های شیطانی به هرج و مرج کشیده شده و در شرف نابودی است. بازیکنان می‌توانند در این عنوان از میان دو شخصیت اصلی مرد و زن با نام‌های «کن میساکی» و «میهارو ماتسوهارا»، یکی را انتخاب کرده و هدف اصلی آنان پیدا کردن راهی برای فرار از شهر است.

نسخه ژاپنی بازی City Shrouded in Shadow، قرار است در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴، منتشر شود. شرکت باندای نامکو هنوز در مورد عرضه احتمالی این عنوان در مناطق آمریکای شمالی و اروپا، چیزی نگفته است. در ادامه می‌توانید اولین گیم‌پلی نمایش داده شده از این عنوان را مشاهده کنید.

دانلود گیم‌پلی ۱۷ دقیقه‌ای Cirty Shrouded in Shadow

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید