تماشا کنید: تریلر جدید بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice روان متوهم شخصیت آن را نشان می‌دهد

۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵

به تازگی تریلری جدید از بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر شده است که روان متوهم شخصیت اصلی آن را نشان می‌دهد.

دیگر چیزی تا انتشار بازی مورد انتظار Hellblade: Senua’s Sacrifice باقی نمانده است. عنوانی که به دست استودیو معروف نینجا تئوری (Ninja Theory) ساخته شده و چندی قبل هم، خبر اتمام مراحل ساخت بازی مذکور، به دست همگان رسید.

حال به تازگی تریلری جدید از این عنوان منتشر شده است که پیرامون مشکلات روانی شخصیت اصلی بازی دنبال می‌شود. شما در این تریلر، شاهد کشمکش‌ها و درگیری‌های شخصیت اصلی یعنی Senua هستید که باید مشکلات روانی خود را پشت سر بگذارد و با آن ها رو به رو شود. این مشکلات روحی و روانی تا پایان بازی همراه شخصیت اصلی بوده و بازیکنان هجوم افکار و مشکلات روانی Senua را دریافت خواهند کرد.

در ویدئویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، Paul Fletcher، دکتر روانپزشک و استاد علوم اعصاب و روان دانشگاه کمبریج (Cambridge)، و دانشجویان Recovery College دانشگاه مذکور، در رابطه با این مشکلات شخصی اصلی بازی صحبت‌هایی داشته اند و طبق بیان آن‌ها، یکی بازی ویدئویی هم می‌تواند مسائل پزشکی و مشکلات روانی یک فرد را تحت تاثیر قرار دهد.

همچنین مستند مشکلات روانی شخصیت Senua ، یعنی Senua’s Psychosis ، در قالب یک ویدئو ۲۵ دقیقه ای، در بازی اصلی وجود داشته که بازیکنان، می‌توانند به مشاهده آن بپردازند.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، در تاریخ ۱۷ مرداد یعنی ۸ آگست، برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. البته سازندگان قیمت ۲۹٫۹۹ دلار را برای این بازی در نظر گرفته اند که نصف قیمت یک بازی کامل است.

البته در صورتی که شما نسخه پلی استیشن ۴ را پیش خرید کنید، به یک تم یا پوسته متحرک مخصوص برای کنسول خود دسترسی پیدا خواهید کرد. این مزایای برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز وجود دارد و هدیه پیش خرید بازی برای این پلتفرم، دسترسی به کمیک دیجیتالی Hellblade: Senua’s Song است.

ویدئو جدید بازی در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید