گیفت کارت
گیفت کارت

تعداد بازیکنان Rocket League به ۳۴ میلیون نفر رسید | بزودی سیستم مجازات بازی اصلاح خواهد شد

۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰

به تازگی تعداد بازیکنان عنوان محبوب Rocket League به ۳۴ میلیون نفر رسیده است. در همین حال استودیوی سازنده‌ی بازی در حال اصلاح سیستم بن کردن (Banning System) است تا عنوان Rocket League را به تجربه‌ی لذت‌بخش‌تری تبدیل کند. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

امروز استودیوی Psyonix اعلام کرد که عنوان ماشین-فوتبالی آن‌ها با نام Rocket League که دو سال از انتشار آن می‌گذرد، به تعداد ۳۴ میلیون بازیکن برروی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی رسیده است. نکته‌ی جالب در این است که در طی یک ماه گذشته، یک میلیون نفر به بازیکنان این بازی اضافه شده است.

علاوه بر آمار ذکر شده، استودیوی Psyonix تاکید کرده است که آن‌ها در حال تلاش برای حفظ امنیت موجود در Rocket League هستند و سعی دارند تا افرادی را که نظم بازی را بهم می‌ریزند، اخراج کنند.

عنوان Rocket League جایی است که همه‌ی افراد از فرهنگ‌ها و سنین متفاوت در کنار هم جمع می‌شوند و به فوتبال بازی کردن، می‌پردازند. آغوش Rocket League برای تمام افراد باز است؛ البته به جز نوب‌ها (noobs)!

استودیوی Psyonix اعلام کرده است که در راستای افزایش امنیت این بازی، بزودی سیستم گزارش‌دهی بازی را شامل اصلاحاتی خواهد کرد که به صورت خودکار، بازیکنان خاطی را “بَن” خواهد کرد. این سیستم، Language Ban نام دارد و باعث می‌شود تا بازیکنانی که در مسابقات آنلاین از کلمات رکیک استفاده می‌کنند، بن شوند. البته اگر سایر بازیکنان، فرد خاطی را گزارش نکنند، فرد موردنظر بن نخواهد شد.

فعلا حدود ۲۰ کلمه از زبان انگلیسی، باعث بن شدن بازیکنان گزارش شده می‌شود، اما طبق گفته‌ی سازندگان، تعداد این کلمات در طول زمان، افزایش خواهد یافت و کلمات از زبان‌های دیگر هم به این لیست اضافه خواهند شد.

هر بازیکنی که به وسیله‌ی این سیستم، بن شود به مدت ۲۴ ساعت به بازی دسترسی نخواهد داشت. در صورت تکرار، این مدت برای فرد خاطی به ۷۲ ساعت، یک هفته و در نهایت باعث اخراج به صورت کامل از بازی می‌شود. با وجود چنین نظارت دقیقی، می‌توان انتظار محیط سالم‌تری را در این عنوان محبوب داشت.

عنوان Rokect League هم‌اکنون برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه‌ی نینتدو سوئیچ این بازی در تعطیلات کریسمس، منتشر خواهد شد. استودیوی Psyonix اعلام کرده است که نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این بازی با کیفیت ۷۲۰p و فریم‌ریت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید