هرآنچه که باید از بسته الحاقی In the Name of the Tsar عنوان Battlefield 1 بدانید

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰

در حال حاضر با کامل ترین، جامع ترین و بزرگ ترین مطلب در رابطه با بسته الحاقی In the Name of the Tsar بازی Battlefield 1 رو به رو هستید. اطلاعات بیشتر را در ادامه بخوانید.

اگر به دنبال کسب جدیدترین و کامل ترین اطلاعات، از بسته الحاقی In the Name of the Tsar بازی Battlefield 1 هستید، مطالعه این پست جامع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همان طور که اطلاع دارید، در جریان پشتبیانی بلند مدت سازندگان بازی Battlefield 1 یعنی استودیو دایس (DICE) از این عنوان، قرار است بسته‌های الحاقی و نقشه‌های جدیدی برای این بازی منتشر گردد که در حال حاظر شاهد انتشار اطلاعات تازه ای از بسته الحاقی In the Name of the Tsar هستیم.

تقریبا دو ماه پیش، بسته الحاقی They Shall Not Pass به عنوان اولین بسته الحاقی این بازی با قیمت جداگانه ۱۵ دلار عرضه شد و توانست با در اختیار قرار دادن ۴ نقشه جدید و برخی اسلحه‌های ویژه و یک حالت نبرد جدید برای بازیکنان، نظر آنان را به خود جلب کند و افراد را مجذوب خرید این بسته و بسته‌های بعدی کند.

البته نقشه Nivelle Nights به عنوان اولین نقشه ای که در شب جریان دارد، از زیر مجموعه این بسته است و تقریبا چند وقت پیش به طور جداگانه برای دارندگان سیزن پس بازی و خریداران این بسته عرضه شد. همچنین نقشه Prise de Tahure مانند نقشه Nivelle Nights در شب جریان دارد که این نقشه هم جداگانه و در آخرین بروزرسانی بازی، برای کاربران این عنوان در دسترس قرار گرفت.

از طرفی دیگر تقریبا در دو ماه گذشته، شاهد معرفی بسته الحاقی In the Name of the Tsar در جریان رویداد E3 2017 و در کنفرانس Ea Play بودیم که به گفته سازندگان، بزرگ ترین بسته الحاقی این بازی است. به گفته سازندگان، تمامی نقشه‌های این بسته الحاقی در مناطق مختلف کشور روسیه و در برف و زمستان اتفاق خواهد افتاد و ارتش روسیه به همراه تمامی جزئیات این ارتش، به بازی اضافه خواهند شد.

حال چند وقتی است که استودیو سازنده بازی یعنی دایس (DICE)، رویدادی جدید با نام CTE یا همان Community Test Environment، ایجاد کرده اند که در آن، بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی این بازی، و دارندگان سیزن پس بازی، می‌توانند به آزمایش نقشه‌هایی که در آینده به صورت رسمی و همگانی منتشر خواهند شد، بپردازند.

البته برای عضویت در این رویداد، باید از قبل ثبت نام کنید و هنوز هم برای پیوستن به CTE فرصتی باقی مانده است. شما باید در منو اصلی بازی، به قسمت More رفته و گزینه Community Test Environment را پیدا کنید. با پذیرفتن و تایید قوانین این بخش، می‌توانید کد مخصوص این رویداد را از طریق یک ایمیل ارسالی، وارد قسمت مربوطه کنید و به این قسمت آزمایشی دسترسی پیدا کنید. البته برای تجربه این بخش، باید حجم جداگانه و مخصوص CTE را دانلود کنید.

پیرامون همین رویداد، سه نقشه جدید برای بسته الحاقی مذکور معرفی شده است و تریلر و اطلاعات آن‌ها، در دسترس همگان قرار گفته است. تا الان نقشه‌های معرفی شده، نقشه‌های BRUSILOV KEEP،  Albion و Lupkow Pass هستند که نسبت به نقشه‌های قبلی عرضه شده، بسیار وسیع تر و پر جزئیات تر می‌باشند.

همچنین با توجه به گفته سازندگان، بزرگ ترین نقشه در بین همه آن ها، نقشه Lupkow Pass بوده که قبل از عرضه رسمی بسته الحاقی In the Name of the Tsar ، به صورت جداگانه و در قالب یک بروزرسانی، در ماه جاری منتشر خواهد شد.

شما در این نقشه به کلاس جدید Cavalry (سواره‌نظام) دسترسی دارید که همیشه در تاریخ جنگ جهانی اول مشهور بوده اند. این اسب سواران با نیزه‌های مخصوص و بلند خود، می‌توانند صدمات زیادی به پیاده نظام ارتش دشمن وارد کنند. ویدئو مخصوص معرفی این کلاس را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰ | دانلود با کیفیت ۷۲۰ (۶۰ فریم)

طی ویدئو‌ های منتشر شده از این بسته ، ما شاهد اضافه شدن یک ARMORED TRUCK جدید به بازی هستیم. این ARMORED TRUCK که مخصوص ارتش روسیه بوده، از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند با انتخاب یک مکان مناسب و تقریبا دور از بقیه از سوی کاربر بازی کننده، صدمات بسیار زیادی ب تانک‌های حاظر در نقشه وارد کند. این ARMORED TRUCK جدید، PUTILOV GARFORD نام داشته که ویدئو مخصوص آن را می‌توانید مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

نقشه ALBION، دومین نقشه ای است که به پروژه CTE اضافه شد و در دسترس کاربران آن قرار گرفت. این نقشه نقاط یا Objective های A تا G را شامل خواهد شد و در نقطه آغازین A، بازیکنان از جوار یک فانوس دریایی عبور خواهند که تصویر آن را می‌بینید:

در اطلاعات جدید نقشه ALBION آمده است، این نقشه برای اولین بار و در بین تمامی نقشه‌ها، تنها نقشه ای بوده که از دو Behmoth جداگانه و مجزا برای هر دو ارتش حاضر در بازی برخوردار می‌شود. در یک سو ارتش آلمان از بهموت Dreadnought و در سویی دیگر ارتش روسیه از بهموت Air Ship استفاده خواهند کرد.

فرد حاضر در این ویدئو، از سلاح جدید کلاس اسالت یعنی Model 1900 نیز استفاده خواهد کرد. اسلحه مشهوری که تزار‌ ها از آن استفاده می‌کردند و دو تیر را به صورت دو طرفه در خود نگهداری می‌کند.

بزرگ ترین و قدرتمند ترین سلاح دریایی ساخته شده تا الان، توپ ساحلی HUGE Coastal Naval Gun بوده که در این بسته الحاقی و در نقشه ALBION حضور خواهد داشت. نبرد‌ های دریایی بازی Battlefield 1 برای اولین بار در نقشه مذکور آغاز خواهد شد. در ویدئو‌ هایی که در ادامه گذاشته خواهد شد، قایق‌ها و کشتی‌های مخصوص نبرد های دریایی را مشاهده خواهید کرد.

در ادامه ویدئو معرفی و آشنایی با گیم پلی و تمامی نقاط نقشه ALBION ، قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

همچنین ویدئو کامل معرفی سلاح دریایی قدرتمند HUGE Coastal Naval Gun، قابل مشاهده است. هر بازیکنی قادر است به محل و نقطه این سلاح دریایی رجوع کرده و به ارتش دشمن صدمه وارد کند. در صورتی که سلاح از جانب دشمن حمله‌هایی دریافت کند و مقداری از نوار سلامتی آن کسر شود، با استفاده از ابزار تعمیر کلاس ساپورت و توسط هر بازیکنی، قابل تعمیر است. شما در ویدئو، قدرت اصلی این توپ ساحی را مشاهده می‌کنید و بازیکن در حال بازی، مولتی کیل‌های پشت سر هم را با استفاده از این سلاح، کسب می‌کند.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

همان طور که در بالا تر ذکر کردیم، نقشه Lupkow Pass اولین نقشه از این بسته الحاقی است که در ماه جاری به صورت جداگانه منتشر خواهد شد. به طور کلی در این بسته، ۴ عدد سلاح سرد جدید به بازی افزوده شده اند که ویدئو معرفی آن ها + معرفی و گیم پلی کامل نقشه Lupkow Pass ، در ادامه قابل مشاهده است.

بازیکن حاضر در این ویدئو، با استفاده از جدیدترین سلاح‌ها و محتویات چهار کلاس اصلی بازی، گیم پلی جدید را به نمایش می‌گذارد و از سلاح‌های سرد جدید که در جنگ جهانی اول، مخصوص ارتش روسیه بوده است، استفاده خواهد کرد.

البته بیشتر تمرکز این بازیکن، در دقایق آغازین ویدئو، بر روی اسلحه جدید کلاس اسکات یعنی Mosin-Nagant M91 بوده است. Mosin-Nagant M91 که از اسلحه‌های مهم امپراتوری روسیه بوده و از آن ۳۷ میلیون نسخه ساخته شده است.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

نقشه BRUSILOV KEEP، سومین نقشه ای است که به پروژه CTE افزوده شد. این نقشه بیشتر بر نبرد شهری و روستایی در کشور روسیه تمرکز دارد و درگیری‌های نزدیک را به تصویر می‌کشد. در واقع تصویر اصلی و شاخص این مطلب جامع، از روی نقشه BRUSILOV KEEP برداشته شده است:

بازیکنان در این نقشه با استفاده از جدیدترین تجهیزات ارتش روسیه، به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

بازیکن حاضر در این ویدئو، از سلاح جدید کلاس پشتیبانی یا همان ساپورت، یعنی Parabellum MG14/17 استفاده خواهد کرد. اسلحه ای پر قدرت که می‌تواند ۱۰۰ عدد تیر را در خشاب خود نگه دارد و انواع مختلفی از آن در هواپیما های Deutsche Luftstreitkrafte استفاده شده است. ویدئو معرفی + نمایش جدید از گیم پلی نقشه BRUSILOV KEEP:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

در آخر به بررسی جدیدترین اضافات و محتویات اضافه شده در ارتش روسیه به کلاس بهیار یا مدیک خواهیم پرداخت. بهیاران یا به اصطلاح Medic های بازی Battlefield 1، باید میزبان سلاح جدید روسی به نام Fedorov Avtomat در کلاس خود باشند که در دو حالت تک تیر و شلیک خودکار قابل استفاده است. اسلحه ای پر قدرت، که از ۲۶ تیر پشتیبانی خواهد کرد و از سرعت و قدرت قابل توجه ای نیز برخوردار است. بازیکنان می‌توانند از نارنجک‌های FRG,HE و SMOKE نیز در این سلاح، استفاده کنند.

ویدئو معرفی کامل جدیدترین تجیهزات کلاس مدیک + معرفی اسلحه Fedorov Avtomat، در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

از دیگر اخبار و بروزرسانی‌های منتشر شده برای CTE، می‌توان به اضافه شدن حالت Frontlines برای دو نقشه Ballroom Blitz و Monte Grappa اشاره کرد. به طور خلاصه این حالت برای اولین بار در بسته الحاقی They Shall Not Pass در دسترس کاربران قرار گرفت. این حالت ترکیبی از دو حالت کانکوئست و راش بوده که در بروزرسانی‌های قبلی بازی، برای دو نقشه Argonne Forest و Amiens ، برای تمامی کاربران بازی منتشر شد.

در صورتی که در آینده اطلاعات بیشتری از این بسته الحاقی و رویداد CTE منتشر شود، گیمفا جدیدترین اخبار مربوطه را پوشش خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید