نسخه Ultimate Edition بازی Titanfall 2 به صورت رسمی معرفی شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶

چندی پیش، نسخه Ultimate Edition بازی Titanfall 2 به صورت رسمی معرفی شد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

تقریبا یک سال از انتشار بازی Titanfall 2 میگذرد، عنوانی که توانست در زمان انتشار خود نظرات و نقدهای بسیار مثبت و نمرات عالی از طرفداران و منتقدان کسب کند، اما به علت انتخاب نا مناسب برای زمان انتشار بازی، نتوانست به فروش فوق العاده و درخور نسخه اول دست پیدا کند.

حال با اینکه زمان تقریبا قابل توجه ای از انتشار بازی میگذرد، اما سازندگان بازی یعنی استودیو ریسپاون (Respawn)، پشتیبانی بسیار خوبی از بازی داشته اند و با انتشار بستههای الحاقی رایگان و بروزرسانیهای بهبود دهنده و کاربردی، به خوبی بازی مذکور را بروز کرده اند.

حال پیرامون همین موضوعات، به تازگی کامل ترین نسخه این بازی با نام Ultimate Edition معرفی شده است که جزئیات آن را مطالعه خواهید کرد.

طبق گفته سازندگان، نسخه Ultimate Edition بازی Titanfall 2، تمامی بستههای الحاقی ، بروزرسانیها و اضافات بازی را شامل می‌شود و می‌تواند کامل ترین تجربه از این بازی را در اختیار بازیکنان قرار دهد. همچنین محتویات نسخه Deluxe Edition بازی نیز، در این نسخه از بازی گنجانده شده اند.

شما با خرید این نسخه از بازی، می‌توانید به تمامی ابزار ها و محتویات مناسب برای شروع این بازی ، دسترسی پیدا کنید که سازندگان آن را Jump Start Pack نامیده اند. Jump Start Pack محتویاتی مانند، تاکتیک‌های کاربردی پایلت‌ها، باز کردن تمامی تایتان‌ها، ۵۰۰ توکن ( tokens ) و ۱۰ عدد بسته دو برابر کننده تجربه XP را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد.

همچنین پوسته ای با نام Underground Warpaint برای سلاح محبوب R-201 Carbine، در اختیار خریداران نسخه Ultimate Edition خواهد بود.

طبق گفته سازندگان، نسخه Ultimate Edition بازی فقط به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود و هم اکنون با قیمت ۴۰ دلار برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی دسترس است.

بدون شک، یکی از بهترین فرصت‌ها برای افرادی که قصد خرید این بازی را دارند، ایجاد شده است و کسانی که علاقه مند به خرید این بازی هستند، حال می‌توانند کامل ترین نسخه بازی را با قیمت مناسب ۴۰ دلار خریداری کنند. البته در صورتی که شما عضو مشترکین سرویس‌های Origin Access یا EA Access باشید، می‌توانید با محاسبه تخفیف اضافه ای و با قیمت ۳۶ دلار، بازی را خریداری کنید.

همچنین قبل تر هم اعلام شد، نسخه اصلی و معمولی بازی Titanfall 2، به مجموعه بازی‌های رایگان سرویس‌های Origin Access و EA Access اضافه شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید