گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

جزئیات به‌روزرسانی بازی Citadel: Forged With Fire مشخص شد

اخبار بازی ها
جزئیات به‌روزرسانی بازی Citadel: Forged With Fire مشخص شد

استودیوی Blue Isle، یک استودیوی مستقل است که تا به حال عناوین خوش نامی مانند Slender: The Arrival و Valley را ساخته است. پس از انتشار بازی جدید آن ها که با نام Citadel: Forged With Fire شناخته می‌شود و به نظر برنامه های بسیاری برای موفقیت آن وجود دارد، حال مشخص شده که یک به‌روزرسانی محتوا برای بازی در راه است.

کمتر از یک هفته از انتشار بازی Citadel: Forged With Fire برروی سرویس دسترسی زودهنگام شبکه استیم می‌گذرد که استودیوی سازنده بازی، یعنی استودیوی Blue Isle، به‌روزرسانی جدیدی را برای محتوای بازی معرفی کرده و نشان می‌دهد که برنامه های خوب و بسیاری برای بازی در نظر گرفته شده است.

اول از همه، ۵ دستور ساخت جدید به بازی اضافه می‌شود که در همان ابتدای بازی در اختیار بازی‌باز قرار می‌گیرد و با هدف با تجربه ساختن بازی‌بازان جدید تر در نظر گرفته شده است. دومین مورد مهم در به‌روزرسانی، زره آهنی است که به همان روش زره های پیشین (ساخت و ساز)، باز می‌شود و در دسترس قرار می‌گیرد. در آخر، یک اسلحه جدید به نام Bear Claw Gauntlet در بازی گنجانده خواهد شد که اینطور که گفته شده، یک اسلحه بربری برای شکار است.

علاوه بر مواردی که به آن ها اشاره شد، یک سری تغییرات و رفع باگ نیز در به‌روزرسانی Citadel: Forged With Fire در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید فهرست کامل تغییرات و اضافات این به‌روزرسانی را در زیر مطالعه نمایید:

 • رفع کرش‌های گوناگون
 • بهینه سازی برخی از سرورها
 • اسلحه Bear Claw Gauntlet به بازی اضافه می‌شود
 • زره آهنی به بازی اضافه می‌شود
 • دستور ban برای ادمین‌های سرور هم‌اکنون به درستی کار می‌کند
 • عوض کردن معجون ها، تاثیر خودشان را به رایگان از دست نمی‌دهند
 • امتیاز تجربه PVP از نو به تعادل رسیده تا همه به یک اندازه سود ببرند
 • ساختار HP افزایش یافته است
 • تاج و تخت ها در عرض ۱۰ روز گرفته می‌شوند مگر این که آن ها را جایگزین کرده یا درست کنید
 • در صورت رها شدن تاج و تخت، تکه های چوب در عرض ۵ ساعت گرفته می‌شوند
 • در صورت رها شدن تاج و تخت، تکه های سنگ در عرض ۱۰ ساعت گرفته می‌شوند
 • در صورت رها شدن تاج و تخت، تکه های تزیین، در عرض ۲۴ ساعت گرفته می‌شوند
 • در صورت رها شدن تاج و تخت، جادو و ساختار های تزیین در عرض ۵ ساعت گرفته می‌شوند

Citadel: Forged With Fire این طور که گفته شده، عنوانی بسیار بزرگ و آزادانه است و بازی‌بازان در آن می‌توانند با دیوهایی غل پیکر مانند ارک ها و اژدهایان به مبارزه بپردازند و با جادو در سرتاسر دنیای بازی سفر کنند. این بازی به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا قلعه ها و خانه های مخصوص خود را بسازند؛ جایی که آن ها می‌توانند پرچم مخصوص به خود را داشته باشند، سلسه مراتب درست کنند و بر ضد اقوام و قلعه های دیگر، به نبرد بپردازند. Citadel: Forged With Fire همچنین این امکان را به بازی‌بازان می‌دهد تا شخصیت خود را شخصی سازی کنند و قلعه خود را آن طور که دوست دارند بسازند؛ این در حالی است که آن‌ها می‌توانند با «سیستم تخریب پویا» بازی، قلعه های دشمنان را در آن واحد نابود سازند.

 

عنوان Citadel: Forged in Fire هم‌اکنون در سرویس دسترسی زودهنگام شبکه استیم در دسترس است. به مناسبت عرضه به‌روزرسانی بازی، ۲۰ درصد تخفیف شامل حال آن شده است و قیمت بازی را از ۲۴٫۹۹ به ۱۹٫۹۹ دلار کاهش داده است. نسخه های کنسولی بازی Citadel: Forged With Fire هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

 1. mamad313 گفت:

  بازیش کرک شده ، بنظر میاد که جالب باشه مخصوصا که میتونی با چوب جادو پرواز کنی. تریلرش خیلی باحال بود

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت