تعداد کاربران Granblue Fantasy از مرز ۱۶ میلیون نفر گذشت

۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴

اگر تنها یک بازی باشد که هم یادآور افزایش نجومی بازی‌های موبایلی در ژاپن باشد و هم نمایانگر این که بازی‌های موبایلی می‌توانند عناوینی سطحی و افتضاح باشند، آن بازی Granbule Fantasy است. این عنوان توسط استودیو بازی سازی Cygames ساخته شده است.

توسعه دهندگان این عنوان در سال ۲۰۱۱ به اسم Cygames گرد هم آمدند و در ابتدای کارشان از استودیوهای گمنام و ناشناخته محسوب می‌شدند. در آن سال‌ها این استودیو توسط کارگردان ۳D Dot Heroes، آقای Koichi Watanabe، رهبری و اداره می‌شد. پس از این که اولین عنوان ساخته شده توسط آن‌ها، Rage of Bahamut، به محبوبیتی نسبی دریافت آن‌ها دومین بازی خود که همان Granbule Fantasy نام برده شده است را منتشر کردند و به لطف تصاویر زیبای خلق شده توسط کارگردان عناوین Final Fantasy IX و XII، آقای هیدئو مینابا، و موسیقی‌های بی نظیر ساخته‌ی Nobuo Uematsu در میان کاربران گل کرد و به موفقیت چشمگیری دست یافت. حال Cygame به قدری درآمد دارد که اکنون اسپانسر یوونتوس، قوی‌ترین تیم فوتبال ایتالیا است و توانایی انجام چند پروژه‌ی همزمان را دارد؛ از این پروژه‌ها می‌توان به ۲ پروژه‌ی Granblue Fantasy Project Re: Link برای پلی استیشن ۴ و Lost Order برای دستگاه‌های موبایل اشاره کرد که توسط PlatinumGames ساخته می‌شوند. امروز موفقیت دیگری به کارنامه‌ی Cygames اضافه شد. طبق اعلامیه‌ای رسمی امروز عنوان شد که تعداد کاربران Granbule Fantasy از مرز ۱۶ میلیون نفر گذشته است.

جهت جشن گرفتن این اتفاق بزرگ و قدردانی از طرفداران و کاربران خود که در این مدت همراه آن‌ها بودند، Cygames جوایزی را برای کاربران Granbule Fantasy در نظر گرفته است. کاربران این بازی می‌توانند از روز اول تا هشتم ماه آگست میلادی ۱۰ Gacha Roll پیاپی دریافت کنند و از روز هشتم تا پانزدهم آگست نیز روزی یک Gacha Roll دیگر هم دریافت خواهند کرد. این Gacha Roll ها تنها هدیه‌هایی نیستند که Cygames برای کاربران در نظر گرفته است. علاوه بر تمام این‌ها کاربران از روز اول ماه آگست تا روز پانزدهم این ماه با ورود روزانه به حساب خود هر روز ۲۰۰ Gemstone دریافت خواهند کرد. این‌ها جوایزی بودند که تمامی بازیکنان بدون استثنا دریافت می‌کنند؛ اما هنوز تمام نشده است. علاوه بر این جوایز ثابت، کاربران فعال در طی بازه زمانی اعلام شده در بالا به طور خودکار در قرعه کشی تصادفی آیتم‌های کمیاب شرکت داده می‌شوند و امکان دارد صاحب آیتم‌هایی چون summon stones در این قرعه کشی شوند. در این پانزده روز همچنین دریافت RP و EXP یک و نیم برابر خواهد شد و AP و BP مورد نیاز برای انجام Quest های رایگان و اصلی نصف می‌شوند. علاوه بر این‌ها موارد جزئی دیگری چون تخفیف ۱۰ درصدی در خرید Gemstone ها نیز در بازی به همین شکل و به نفع بازی بازان تغییر داده شده است. این چیزی است که می‌توان از آن به عنوان یک جشن و قدر دانی واقعی یاد کرد.

Granblue Fantasy در حال حاضر برای آی او اس، اندروید و به عنوان اپلیکیشنی در گوگل کروم در ریجن ژاپن در دسترس است و همچنین از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید