SEUM: Speedrunners from Hell برای کنسول ها منتشر خواهد شد

۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳

سازندگان عنوان SEUM: Speedrunners from Hell در استودیو Pine و Headup Games از نشر این عنوان برای کنسول‌ها خبر دادند. SEUM: Speedrunners from Hell عنوانی در سبک سکو بازی اول شخص است. طبق اعلام رسمی سازندگان بازی، این عنوان قرار است برای پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شود.

Pine Studio و Headup Games تاریخ دقیق عرضه‌ی این عنوان را هنوز اطلاع رسانی نکرده‌اند و تنها گفته شده است که این عنوان در یکی از روزهای ماه سپتامبر میلادی منتشر خواهد شد. SEUM: Speedrunners from Hell در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی منتشر شده است و علاقه‌مندان به تجربه‌ی این بازی می‌توانند آن را بر روی PC خود دریافت کنند. شایان ذکر است که بازی از آن دسته بازی‌های Heavy Metal Platformer به حساب می‌آید و منتقدین از آن به عنوان «فرزند نامقدس Quake 3 و Super Meat Boy» یاد کرده‌اند. شما با SEUM: Speedrunners from Hell یک سکو بازی سرعتی و هیجان انگیز را تجربه خواهید کرد و هدف شما در بازی رسیدن به پایان هر مرحله با نهایت سرعتی است که می‌توانید. شاید در نگاه اول هدف شما در بازی ساده و سطحی به نظر برسد اما بازی خود راه سخت کردن شرایط برای بازی باز را به خوبی پیدا می‌کند و وظیفه‌ی خود را به کمک عوامل مختلفی انجام می‌دهد؛ از شلیک توپ‌های آتشین به سمت شما گرفته تا ایجاد معماها و پازل‌هایی با استفاده از فعال سازی سیستم ضد جاذبه در بازی.

بخش‌های خنده دار و شوخی با بازی‌های دیگر بخش اعظمی از این بازی را تشکیل داده‌اند. علاوه بر این‌ها همان طور که گفته شد موسیقی هوی متال نیز یکی از المان‌های اصلی SEUM: Speedrunners from Hell است که خبر خوشی برای دوستداران این سبک موسیقی محسوب می‌شود. بازی شامل ۱۰۰ مرحله‌ی متفاوت است که شما را تا قعر جهنم با خود خواهد برد و گیم پلی بازی تا حد زیادی به مهارت، دقت، و عکس‌العمل شما بستگی دارد. در مجموع SEUM: Speedrunners from Hell عنوانی است که تمام چیزهای خوب و دوست داشتنی عناوین سبک سکو بازی سرعتی را گلچین کرده و سپس ویژگی‌ها و سیستم‌های گیم پلی منحصر به فرد خود را به آن‌ها افزوده است تا یک بازی رضایت بخش جهنمی را به بازی بازان و طرفداران این سبک عرضه کند. همان طور که پیش‌تر به آن اشاره شد هنوز تاریخ و روز دقیق عرضه‌ی SEUM برای کنسول‌ها مشخص نشده است اما انتظار می‌رود تا چند هفته‌ی آینده از تاریخ انتشار این عنوان آگاه شویم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید