گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار بازی Community Inc مشخص شد

اخبار بازی ها
تاریخ انتشار بازی Community Inc مشخص شد

شرکت تینی‌بیلد گیمز (tinyBuild Games) و تی‌۴ اینتراکتیو (T4 Interactive) – به ترتیب به عنوان ناشر و توسعه‌دهنده – رسماً تاریخ انتشار بازی جدیدشان یعنی عنوان Community Inc را که برای رایانه‌های شخصی و سیستم‌عامل مک در دست ساخت و توسعه قرار دارد، مشخص و اعلام کردند.

بازی Community Inc بر پایه ساخت شهر بنا شده و مشابه سری بازی‌های محبوب The Sims است. بازیکنان در ابتدا به عنوان مدیر یک شهر وارد بازی می‌شوند و باید به دنبال ایجاد جامعه‌ای بی‌مانند و تجارت با دیگر جامعه‌ها برای کسب سود متقابل، باشند. در این بازی، بازیکنان به منظور رشد جامعه‌شان، باید آن‌ها را خوشحال و راضی نگه‌ دارند چراکه شادی آن‌ها به پورتال‌ها که به نظر بخش مهمی از این بازی هستند، قدرت می‌دهد.

جامعه و کارگردان شما – که از آن با عنوان Lings یاد می‌شود – از دستورات شما اطلاعات و پیروی کرده و برای رشد روستای شما کمک خواهند کرد؛ اما این به آن معنی نیست که آن‌ها منجر به ایجاد مشکلاتی غیرپیش‌بینی نظیر آتش گرفتن روستا و اختلاف بین افراد جامعه نگردند. علاوه بر شما، دیگر مخلوقات نیز اقدام به ساخت جامعه خود خواهند کرد و شما به عنوان مدیر یک جامعه باید تصمیم بگیرید که مایل به همکاری و تجارت با آن‌ها هستید یا مبارزه را برای رسیدن به اهداف خود خواهید برگزید.

همچنین در بازی Community Inc، باید به Ling‌ها نیز اهمیت داد و برای رفاه آن‌ها و به طور مشخص تامین مایحتاجی نظیر حقوق اولیه، خوراک و پوشاک و … تلاش کنید. علاوه بر این، هر Ling دارای صفات و خصوصیاتی مشخص و منحصر به فرد است که باید تصمیم بگیرید به چه نحوی برای پیشبرد اهدافتان از ان استفاده خواهید کرد.

سفارشی‌سازی و ساخت و ساز نقش مهمی در بازی Community Inc خواهند داشت. وقتی که روستای خود را گسترش دادید، گزینه‌های بسیاری پیش رویتان قرار خواهد گرفت. تقریباً بیش از ۱۵۰ آیتم مجزا برای این بازی در نظر گرفته شده است که هر کدام مقصود متفاوتی دارد. به طور مثال، آیتم «جاده» منجر به سریع راه رفتن Lingها خواهد شد و یا آیتم «کابینت» برای ساخت فروشگاه استفاده می‌شود.

همچنین این بازی از یک سیستم آب و هوایی پویا بهره می‌برد که اثرات قابل ملاحظه‌ای بر روی کارگردان و خوراک آن‌ها دارد. ویژگی «رویدادهای غیرمنتظره» منجر به خلق نقشه‌های تصادفی می‌شود که امکان ساخت این نقشه‌ها نیز برای بازیکن در نظر گرفته شده است.

بازی Community Inc برای انتشار در روز پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ماه (۳ آگوست ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سیستم عامل مک برنامه‌ریزی شده است. متاسفانه هنوز قیمت نهایی این عنوان مشخص و اعلام نشده است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

  1. miladjustin گفت:

    عاشق سبک شهر سازیم

    1Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت