نسخه غربی Dragon Quest XI تایید شد

۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، نسخه غربی عنوان Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age را برای عرضه در سال ۲۰۱۸، در مناطق اورپا و آمریکای شمالی، تایید کرد. این عنوان هم‌اکنون در حال محلی‌سازی شدن به ۵ زبان مختلف، از جمله زبان انگلیسی است.

در ادامه می‌توانید توضیحات منتشر شده از این عنوان توسط شرکت اسکوئر انیکس را مطالعه نمایید.

جدیدترین نسخه از سری محبوب Dragon Quest، که شدیدا مورد انتظار هواداران بوده، دنبال کننده داستان قهرمانی است که باید با کمک گروهی از همراهان و شخصیت‌های فرعی دوست داشتنی، از راز سرنوشت خود پرده‌برداری کند. Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age، دنیای پر از ماجراجویی، گشت و گذار و لحظات قهرمانانه را ارائه خواهد داد، که همگی به لطف طراحی هنری زیبای مانگاکای معروف، آکیرا توریاما (Akira Toriyama)، و موسیقی به یاد ماندنی از آقای کویچی سوگیاما (Koichi Sugiyama)، به زندگی آورده شده‌اند.

نسخه ژاپنی عنوان Dragon Quest XI، روز گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو ۳DS منتشر شد. شرکت اسکوئر انیکس در حال توسعه نسخه‌ای از این عنوان برای پلتفرم نینتندو سوییچ نیز بوده، هرچند هنوز هیچگونه اطلاعاتی در مورد این نسخه منتشر نشده، و مشخص نیست که دقیقا در چه زمانی عرضه خواهد شد. شایان ذکر بوده که این شرکت، هنوز پلتفرم‌های نسخه غربی این عنوان را نیز مشخص نکرده است.

نکته جالب توجه دیگر در مورد این عنوان، نبود هیچگونه صداپیشگی در نسخه‌های ژاپنی آن است. چندی پیش شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده بود که پس از صحبت‌های فراوان میان اعضای تیم سازنده، نهایتا به این نتیجه رسیده‌اند که عدم استفاده از صداپیشگی در بازی و پایبندی به سنت‌های سری Dragon Quest، بهترین تصمیم برای این نسخه بوده است. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این تصمیم در مورد نسخه‌های غربی این عنوان نیز صدق کرده، یا آنکه بازیکنان غربی می‌توانند از صداپیشگی انگلیسی در بازی لذت ببرند.

شرکت اسکوئر انیکس اعلام نموده که پاییز امسال، جزییات بیشتر در مورد نسخه‌های غربی این عنوان منتشر خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید