تماشا کنید: ویدئو جدیدی از بازی Pyre منتشر شد

۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰

در نهایت استودیوی بازی‌سازی سوپرجاینت گیمز (Supergiant Games) سومین بازی ویدئویی خود را طی این هفته عرضه و منتشر خواهد کرد. بازی اکشن و نقش‌آفرینیِ رنگارنگ Pyre جدیدترین بازی استودیوی یاد شده پس از عناوین موفق Bastion و Transistor خواهد بود که فردا، سه‌شنبه ۳ مرداد ماه (۲۵ جولای) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. به مناسبت عرضه این عنوان، استودیوی سوپرجاینت گیمز اقدام به انتشار تریلر جدیدی از آن کرده است که به نمایش گرافیک هنری و رنگارنگ این بازی و همچنین مکانیک‌های اصلی گیم‌پلی آن می‌پردازد.

داستان بازی Pyre در رابطه با گروهی از تبعید شدگان است که به منظور رهایی و آزادی خود باید در سلسله مسابقاتی شرکت کنند. گیم‌پلی این بازی ترکیبی از اکتشاف در جهان خلق شده آن با تصمیمات فردی بازیکن است که در نهایت بر روی داستان و پیشبرد آن تاثیر خواهد گذاشت. مبارزات این بازی متشکل از گروه‌های سه نفره است که در آن بازیکنان باید تلاش کنند تا شعله‌های آتش رقیب را خاموش کنند. البته باید اشاره کنیم که در بازی Pyre بازیکنان قادر خواهند بود تا به پیکربندی تیم خود و همچنین ارتقا و بروزرسانی شخصیت‌های خود نیز بپردازند.

علاوه بر موارد گفته شده، بازی مورد بحث شامل یک بخش چند نفره محلی نیز می‌شود که بازیکنان باید در آن تیم خود را مشخص کرده و از بین ۲۰ شخصیت یکی را به عنوان شخصیت خود انتخاب کنند و در جنگ‌های مختلف شرکت کرده و برای برتری مبارزه کنند. بازی Pyre از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو سونی نیز پشتیبانی می‌کند و دارندگان این کنسول می‌توانند از رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه لذت ببرند.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Pyre در تاریخ سه‌شنبه ۳ آبان ماه (۲۵ جولای ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. تریلر این بازی را از زیر می‌توانید مشاهده کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید