تیزری ۲۵ ثانیه‌ای از بخش زامبی Call of Duty: WW II منتشر شد

۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶

امروز در توییتر رسمی سری عناوین Call of Duty، تیزری ۲۵ ثانیه‌ای از بخش زامبی Call of Duty: WW II منتشر شد. این تیزر حاوی سرنخ‌هایی از بخش زامبی این بازی است. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

این تیزر در کنار نام شهر “Mittelburg” پست شده است. در این تیزر، شهری را می‌بینیم که با استایل سیاه و سفید، فیلم‌برداری شده است؛ در حالی که دوربین به سمت دروازه‌ی عمارتی ناشناس حرکت می‌کند. به محض اینکه دوربین به دروازه می‌رسد، دچار لرزش‌های شدیدی می‌شود. به طوری که گویا مورد حمله‌ی موجودی قرار گرفته است.

چیز زیادی در این تریلر قابل رویت نیست، اما به نظر می‌رسد، شهر متروکه باشد. نکته‌ی بعدی به در و پنجره‌های محیط برمی‌گردد که با نرده و موانع دیگر پوشیده شده‌اند. به طوری که انگار برای مقاومت دربرابر ارتش مردگان “رایش چهارم” آماده شده‌اند. “Mittelburg” نام یک قلعه‌ی واقعی در آلمان است. ممکن است بخش‌هایی از بازی در این قلعه یا حوالی آن به وقوع بپیوندد.

این تیزر توسط یکی از کاربران یوتیوب با نام “NoahJ456” از فایلی در وبسایت مخفی این بازی، استخراج شده است. وی پس از یافتن این تیزر به سرعت آن را از طریق یوتیوب و سایت Livestream منتشر کرد. چندی بعد هم توییتر رسمی Call of Duty این تیزر را به عنوان پیش‌زمینه‌ای برای معرفی کامل بازی در کامیک کان، پست کرد. بخش زامبی Call of Duty: WW II فردا و به طور کامل در کامیک کان سن دیگو معرفی خواهد شد.

شما می‌توانید این تیزر ۲۵ ثانیه‌ای را از قسمت پایین، مشاهده کنید.

 

این بازی در تاریخ ۶ نوامبر (۱۵ آبان) برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، مشخص شده است که Call of Duty: WW II برای کنسول نینتندو سوئیچ، عرضه نخواهد شد. برای آگاهی از مزایای پیش‌خرید این بازی به این لینک مراجعه فرمایید. ضمنا چند روز پیش بود که تریلری از بخش زامبی این بازی با نام “Army of The Dead” به بیرون درز کرد.

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید