دو تریلر جدید از بازی Dragon Quest XI برروی پلی‌استیشن ۴ و ۳DS منتشر شد

به تازگی Square Enix دو تریلر از بازی مورد انتظار Dragon Quest XI منتشر کرده است که گیم‌پلی بازی را برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ۳DS به نمایش می‌گذارد. مجموع زمان این دو تریلر به ۴۵ دقیقه می‌رسد. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

امروز در جریان برنامه‌ی پخش زنده‌ای که به میزبانی مجله‌ی ژاپنی VJump و به کمک سرویس  Nico Nico به نمایش در آمد، دو تریلر از گیم‌پلی Dragon Quest XI با حضور Yosuke Saito (تهیه‌کننده‌ی بازی) و Takeshi Uchikawa (کارگردان بازی) عرضه شد.

در یکی از تریلرها، شاهد نمایشی از گیم‌پلی بازی برروی کنسول دستی ۳DS هستیم که حالت ۳D بازی Dragon Quest XI را برروی این کنسول دستی به تصویر می‌کشد. اگرچه نسخه‌ی کنسول‌ ۳DS این بازی از نظر گیم‌پلی و گرافیک، تفاوت‌های فاحشی با نسخه‌ی کنسول پلی‌استیشن دارد، اما به نظر می‌رسد که هر دو بازی، یک خط داستانی را دنبال می‌کنند؛ البته برای کسی که طرفدار پر و پا قرص این مجموعه است، تجربه‌ی هردو عنوان، امری واجب است. برای دیدن دو تریلر بازی، به قسمت پایین مراجعه فرمایید.

تریلر نسخه‌ی پلی‌استیش ۴:

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

تریلر نسخه‌ی ۳DS:

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

بازی Dragon Quest XI در اواخر این ماه، یعنی ۲۹ جولای (۷ مرداد) برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ۳DS منتشر خواهد شد. نسخه‌ی کنسول نینتدو سوئیچ با وجود تایید شدن، هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار، دریافت نکرده است. همانطور که احتمالا اخبار را دنبال کرده‌اید، عنوان Dragon Quest XI در حال حاضر، مورد انتظارترین عنوان در ژاپن است. این بازی حدود ۵۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید