تماشا کنید: تریلری جدید از بازی LawBreakers منتشر شد | معرفی کلاس Wraith

۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷

به تازگی تریلری جدید + اطلاعاتی از کلاس Wraith بازی LawBreakers منتشر شده است. جزئیات بیشتر در ادامه قابل مشاهده است.

همان طور که اطلاع دارید، استدیوی بازیسازی باس‌کی‌پروداکشنز (Boss Key Productions)، هم اکنون در حال ساخت بازی شوتر چندنفره LawBreakers است که تا الان توانسته طرفداران بسیاری برای خود جذب کند.

بازیکنان در عنوان LawBreakers می‌توانند در کلاس‌های مختلفی به رقابت با دیگران بپردازند. حال به تازگی اطلاعاتی جدید از یکی از کلاس‌های بازی با نام Wraith منتشر شده است.

به طور کلی از مهم ترین ویژگی‌های این کلاس می‌توان به سریع و پر قدرت بودن آن اشاره کرد. شما در این ویدئو شاهد معرفی دو شخصیت با نام‌های Helix از گروه Syndicate، و Deadlock از گروه Archangels خواهید بود که Helix، فروشنده اسلحه است و Deadlock، انسانی مرفه و دارای مکانیک ها و ابزار‌های مدرن است.

اما در مورد کلاس Wraith، گفته شده است که این کلاس، می‌تواند در نبرد‌ های نزدیک و مکان‌های کوچک بسیار کار آمد باشد و بازیکنان این کلاس، از دیگران پیشی بگیرند. همچنین شما در این کلاس به یک شمشیر کوچک با نام Wasp مجهز خواهید بود که قابلیت پرتاب شدن دارد و اگر آن را با اسلحه Spektor پرتاب کنید، قدرت بسیار زیادی را مشاهده خواهید کرد.

شما در کلاس Wraith قادر خواهید بود تا با سرعت چشمگیر از دیوار‌ ها بالا بروید، پرش‌های پشت سر هم و بلندی را انجام دهید و دشمنان را در مکان، درگیر خود کنید. همچنین یک قابلیت دیگر هم با نام Chrono Switch در اختیار این کلاس خواهد بود. شما با استفاده از این ویژگی، می‌توانید سرعت و حرکات دشمنان خود را آهسته کنید و در بهترین فرصت، نهایت استفاده را ببرید.

بازی LawBreakers، در تاریخ ۸ آگست، مصادف با ۱۷ مرداد، برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی کلاس Wraith را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

تصویری از کلاس Wraith:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید