کیت راهنمای استراتژی عنوان Call of Duty: WWII معرفی شد

PC ، PS4 ، Xbox One ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
داستان Call of Duty: World War 2 در درون خود بازی روایت می‌شود

کیت راهنمای استراتژی عنوان Call of Duty: WWII توسط کمپانی Prima Games معرفی شد.

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که برای عرضه عنوان Call of Duty: WWII بسیار هیجان زده‌اید، و از انتشار لوازم‌های جانبی استقبال می‌کنید، باید عرض نماییم که احتمالا امروز روز خوبی برای شما باشد. کمپانی Prima Games کیت راهنمای استراتژی‌ای برای عنوان تیراندازی اول‌شخص استودیوی Sledgehammer Games یعنی Call of Duty: WWII معرفی کرده است که شامل موارد جذاب بسیاری می‌باشد.

اول از همه، این بسته حاوی مواردی است که در زندگی شخصی‌تان نیز کارآمد و مفید خواهند بود. شامل: چراغ قوه‌ای با طراحی جنگ‌جهانی دوم، و همچنین یک قمقمه. پلاک شخصیت اصلی بازی یعنی Ronald “Red” Daniels، دفترچه یادداشت ۱۹۲ صفحه‌ای (خالی/ بدون نوشته)، و همچنین نسخه کالکتور ادیشن راهنمای استراتژی بازی که تفاوت آن با نسخه معمولی تنها در جلد آن می‌باشد. در این بسته نیز تعدادی تصویر وجود دارد، شامل: یک تصویر تبلیغاتی از دوران جنگ‌جهانی دوم در ابعاد ۸x10، و یک پوستر از بازی به ابعاد ۱۱x17. در نهایت، برای آن دسته از افرادی که دوست دارند اطلاعات بیشتری از جنگ‌جهانی دوم بیش از آنچه که در بازی ارائه می‌شود بدست آورند، دایره المعارفی وجود خواهد داشت که حاوی اطلاعات اضافی در مورد وقایع خونین آن دوره است.

لازم بذکر است این کیت راهنما شامل بازی Call of Duty: WWII نخواهد بود، و تنها تمرکز آن برروی راهنمای استراتژی است و قیمتی معادل ۱۲۹٫۹۹ دلار دارد. در ادامه می‌توانید تصویر کیت راهنمای استراتژی و تمام محتویات موجود در آن را مشاهده نمائید:

عنوان Call Of Duty: WW2 قرار است در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۱۳۹۶)  برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید