الودی یونگ در بخش زامبی Call of Duty: WW2 نقش دارد

۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹

پس از معرفی دیوید تننت به‌عنوان یکی از بازیگران بخش زامبی Call of Duty: WW2، حال نوبت به الودی یونگ (Elodie Yung) رسیده است!

در حساب رسمی توئیتر Call of Duty، اعلام شده است که الودی یونگ نقش اولیویا دورانت (Olivia Durant) را در بخش زامبی Call of Duty: WW2 برعهده دارد و در رویداد کامیک-کان سن دیگو نیز به روی صحنه می‌آید و از نقش خود رونمایی می‌کند.

الودی یونگ نقش الکترا (Elektra) در Dardevil را بازی کرده و شخصیت تاریک و استرس‌زایی داشته است. همچنین این نقش وی به نوعی در ژانر Lovercraftian بوده است. از این رو، شاید الودی با حال و هوا و فضای زامبی‌ها سازگار باشد و به خوبی در بخش زامبی Call of Duty: WW2 ایفای نقش کند.

بخش زامبی عنوان Call of Duty: WW2، قرار است که در ۲۰ جولای (۲۹ تیر) به‌صورت رسمی طی رویداد کامیک-کان سن دیگو معرفی شود.

Call of Duty: WW2 در ۳ نوامبر مصادف با ۱۲ آبان برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد. پیش‌خرید کنندگان این بازی به بتای ویژه‌ی آن به‌علاوه‌ی Division Pack (شامل ۵ اسکین) دسترسی می‌یابند. همچنین، پیش‌خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی این عنوان، اگر دو نسخه‌ی آخر سری Call of Duty یعنی Infinite Warfare و Black Ops 3 را داشته باشند، ۵۰۰ امتیاز COD در هرکدامشان دریافت می‌کنند که به آن‌ها اجازه‌ی دستیابی به آیتم‌های مختلفی را می‌دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید