D23 Expo 2017 | تریلر‌های جدید Kingdom Heart 3، دنیای Toy Story و Hercules را به نمایش می‌گذارند

محمد امین باکرم
۲۵ تیر ۱۳۹۶ - 13:31

در جریان رویداد D23 Expo 2017، شرکت اسکوار انیکس (Square Enix) تریلر‌های جدیدی از بازی Kingdom Heart 3 منتشر کرد که دنیای انیمیشن معروف Toy Story و Hercules را به نمایش می‌گذارد. در نهایت هم اسکوار انیکس، زمان عرضه‌ی این بازی را زمانی نامشخص در ۲۰۱۸ اعلام کرد.

 در جریان رویداد D23 2017، کارگردان بازی، تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) به روی صحنه آمد و توضیحاتی درباره‌ی این بازی ارائه داد. سپس دو تریلر از بازی به نمایش درآمد و در نهایت نومورا اعلام کرد که زمان عرضه‌ی Kingdom Heart 3، سال ۲۰۱۸ خواهد بود.

در اولین تریلر به نمایش درآمده، شاهد حضور Sora و سایر شخصیت‌های محبوب دیزنی (Disney) در انیمیشن معروف Toy Story، ساخته‌ی پیکسار (Pixar) هستیم. در جریان این تریلر می‌بینیم که Sora و دوستانش با استقبال گرم Woody و Buz Lightyear، شخصیت‌های اصلی این انیمیشن، رو‌به‌رو می‌شوند. در این تریلر صحنه‌هایی از مبارزه در اتاق Andy هم به نمایش در آمده است.

در قسمت‌هایی از تریلر اول، مبارزاتی در یک اسباب‌بازی فروشی، قابل مشاهده است. در این بخش Sora به سبک سری Titanfall، وارد یک ربات شده و مبارزات با سبکی مشابه بازی‌های تیراندازی اول شخص دنبال می‌شود. شما می‌توانید از فسمت پایین، این تریلر را مشاهده و دانلود نمایید.

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

بعد از تاخیرهای پیاپی، خبر عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۱۸ می‌تواند باعث خوشحالی هواداران این سری باشد؛ چراکه از زمان معرفی بازی در سال ۲۰۱۳ تا کنون، مدت زمان درازی را منتظر این بازی بودند؛ به خصوص اگر به این نکته هم توجه کنیم که نسخه‌ی دوم این سری، حدود ۱۲ سال پیش عرضه شده است.

توسعه‌دهندگان بازی به تازگی تصاویری هم از بازی منتشر کرده‌اند که مربوط به دنیای Toy Story است. شما می‌توانید در این تصاویر، مدل عروسکی شخصیت‌های Sora، Goofy و Donald Duck را مشاهده کنید. ضمنا تصاویری از گیم‌پلی بازی هم در قسمت پایین، قابل مشاهده هستند.

     

تریلر دیگری هم توسط سازندگان به نمایش درآمده که مربوط به دنیای Hercules است و در قسمت پایین قابل مشاهده و دانلود است.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Kingdom Heart 3 در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۸ برای دو پلتفرم ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ روانه‌ی بازار خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید