فیل اسپنسر: ایکس‌باکس وان ایکس دقیقاً در زمان مقرر عرضه خواهد شد

عرفان رحیمی صادق
۲۴ تیر ۱۳۹۶ - 15:50

اینطور به نظر می‌رسد که فیل اسپنسر (Phil Spencer) حس خوبی نسبت به این تاریخ دارد و قصد تغییر دادن آن را به هیچ وجه ندارد.

ظاهراً شایعات، پیرامون کنسول جدید مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان ایکس که یک نسخه ارتقاء یافته از ایکس‌باکس وان است و قادر به اجرای بازی‌ها با کیفیت ۴K نیز هست، هر روز در حال بیشتر و بیشتر شدن هستند. برخی از این شایعات به‌تازگی به این موضوع اشاره داشته‌اند که تاریخ عرضه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به بهار سال ۲۰۱۸ موکول خواهد شد؛ اما رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت، یعنی فیل اسپنسر سریعاً این شایعه را از طریق توییتر خودش، رد کرد. همچنین اسپنسر در پاسخ به کاربری دیگر، این موضوع را اعلام کرد هنوز تاریخ قبلی (۷ نوامبر برابر با سه‌شنبه ۱۶ آبان) پا بر جا است و وی نسبت به این تاریخ حس خوبی دارد.

درکنار ایکس‌باکس وان ایکس، مایکروسافت بازی اکشن جهان آزاد خود، با نام Crackdown 3 را نیز عرضه خواهد کرد. این کنسول همچنین می‌تواند عناوینی مانند Forza Motorsport 7 (که در ماه اکتبر عرضه خواهد شد) و همچنین تعدادی از عناوینی که در گذشته منتشر شده‌اند، مانند Halo 5: Guardians و Gears of War 4 را با وضوح تصویر ۴K اجرا کند.

ایکس‌باکس وان ایکس با قیمت ۵۰۰ دلار عرضه خواهد شد و از تمامی عناوین ایکس‌باکس وان به طور کامل پشتیبانی خواهد کرد. مایکروسافت همچنین این وعده را داده که تمامی بازی‌ها بر روی نمایشگر‌های ۱۰۸۰p نیز نمایی زیباتر خواهند داشت. این طور که به نظر می‌رسد، ایکس‌باکس وان ایکس قدرتمند‌ترین کنسولی است که تا به حال مایکروسافت ساخته است و همچنین می‌توان با خیال راحت این ادعا را کرد که این کنسول از هر کنسول دیگری که توسط شرکت‌های دیگر ساخته شده است، پرقدرت‌تر و توانمند‌تر است. اما آیا این خصوصیات برای مصرف‌کنندگان کافی است؟ پاسخ این سوال را در تاریخ ۱۶ آبان پیدا خواهیم کرد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید