هواداران PC خود را برای بزرگترین انحصاری آماده کنند : Star Citizen

گیمرهای قدیمی یا طرفداران فیلمهای علمی-تخیلی دهه ی نود،حتما نام آقای Chris Roberts و یا Wing Commander،Freelancer و Starlancer را شنیده اند.حال آقای Roberts پس از 9 سال دوری از صنعت بازیهای ویدئویی با به گفته ی وی بزرگترین بازی انحصاری PC به این صنعت بازگشته است.

از سال گذشته زمزمه هایی از بازگشت این بازی ساز قدیمی شنیده شد و وی پس از تاسیس استودیویی در شهر لوس آنجلس به نام  roberts space industries در آپریل سال گذشته رسما کار خود را بر روی پروژه ای بزرگ شروع کرد.

در سالهایی که آقای Roberts از بازی سازی به دور بود کارگردانی و تهیه کنندگی فیلمهایی مانند  Lucky Number Slevin, The Jacket و The Punisher را برعهده داشته است.

وی در اطلاعیه ای که منتشر کرد از بازی خود به عنوان یک تحول نام برد و گفت :

در سالهای اخیر،بازی سازان دست از خلاقیت های بلندپروازانه برداشته اند و این سبک از بازی ها (شبیه ساز فضا)دچار مرگ تدریجی شده است.من به فکر این هستم تحولی در صنعت بازی سازی در پلتفرم قدرتمند PC و سبک شبیه ساز فضا ایجاد کنم.

آقای Roberts در سال 2003 آخرین بازی خود به نام Freelancer را منتشر کرد که از امتیازات بسیار بالایی در بسیاری از سایت های مطرح برخوردار است و در زمان خود جزو شگفتیهای صنعت بازی سازی از نظر گرافیک و فضای باز (بیش از صد منظومه و هزاران سفینه و سیاره که محیطی به وسعت میلیونها کیلومتر را شامل میشد) محسوب میشد. وی در ادامه ی صحبت های خود در مورد قدرت PC و پتانسیل هایش گفت :

در این زمانه بسیاری از بازی سازان به سراغ بازی های موبایل یا بازی های اجتماعی رفته اند و یک جورایی پلتفرم PC دچار زوال و گوشه گیری شده است.اما این را باید دونست که PC پلتفرمی خارق العاده است و تجربه ای که میشود در PC برای بازیکنان ایجاد کرد بسیار غنی و نامحدود است که در هیچ پلتفرم دیگری حتی کنسول ها نمیتوان پیدا کرد.

من از هواداران PC میخواهم بلند شن و من با بازیی که در دست ساخت دارم نوید بزرگترین عنوان ساخته شده برای PC را با تجربه ای شگرف خواهم داد.

آقای Roberts تمامی بازی خود را با هزینه ای شخصی و بدون دخالت شرکت های بزرگ بازی سازی با تیمی که خود در اختیار دارد،در دست توسعه دارد ( قبلا استودیوی وی Digital Anvil در اختیار Microsoft بود که در سال 2005 منحل شد).

وی با ایجاد وب سایت www.robertsspaceindustries.com هواداران بیشمار بازی خود را جمع کرد و برنامه های بسیاری برای این گروه محیا کرده است.

بازی Star Citizen قرار نیست یک بازی Free-to-play باشد و هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد.سبک بازی اکشن سوم شخص از نوع هدایت سفینه ی فضایی با المان های استراتژیک است و انتظار میرود محیط کاملا Open World عظیم در وسعت های کهکشانی برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.در ادامه میتوانید تصاویری که از این بازی منتشر شده را ببینید.

 Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

Star Citizen Screenshot

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید