سیستم پیشنهاد بازی شبکه استیم، دچار تغییراتی خواهد شد

۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳

چندی پیش یکی از مسئولان شبکه بزرگ استیم (Steam)، اعلام کرد که سیستم پیشنهاد بازی این شبکه دچار تغییراتی خواهد شد.

همان طور که می‌دانید، شبکه بزرگ استیم به عنوان بزرگ ترین منبع و پلتفرم بازی‌های رایانه‌های شخصی شناخته می‌شود که روزانه میزبان تعداد بسیار زیادی از کاربران این پلتفرم می‌باشد و بازی‌های زیادی را هم پوشش می‌دهد. همچنین این شبکه دارای یک سیستم پیشنهاد بازی به کاربر است که می‌تواند با سنجیندن رفتار و فعالیت های کاربر، با‌زی مورد نظر را به فرد پیشنهاد دهد.

حال به تازگی یکی از مسئولان شبکه استیم و شرکت والو (Valve)، یعنی آلدن کرول (Alden Kroll)، اعلام کرده است که این سیستم بزودی دچار تغییراتی خواهد شد.

وی در در همایشی به نام Unite Europe 2017، توضیح داد که این سیستم تغییرات هوشمندانه ای را به خواهد دید، به طوری که فروشگاه مرجع استیم، ابزار‌ ها و گزینه‌های شخصی سازی بسیاری برای انتخاب بازی مورد نظر برای کاربر محیا کند تا بتواند دقیق ترین بازی مورد نظر را به عنوان بازی پیشنهادی به کاربر ارائه کند.

در پی این تغییرات، صفحه اصلی فروشگاه استیم و سیستم پیشنهاد بازی به کاربر تغییر خواهد کرد و در رابطه به نوع پیشنهاد، با توجه به مدت زمان وقتی که کاربر برای بازی خود صرف کرده است و میزان علاقه کاربر به عنوان مورد نظر، پیشنهاد خود را نمایش می‌دهد.

 

0
0
PC

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • StarCitizenSquadron42 گفت:

  البته ما که بیشتر تو کار کرک هستیم ولی خب دوستانی که اورجینال هم میخرن کم نیستن.بحر حال اگه چینی ها و هندی ها تو کار کرک نباشن این استیم خیلی بیشتر سود میکنه. Laugh

  0
  0
 • ... گفت:

  یکی از بزرگترین مشکلات این سیستم همین هست که هر بازیکن بعد خرید بازی امکان نوشتن نقد رو داره ! و این قضیه خودش مشکلی نداره ولی مشکل این هست که اگر یک نفر بازی رو حتی یک دقیقه ! هم انجام داده باشه باز هم امکان نوشتن نقد رو داره !…
  خیلی ها هستن که بازی ها رو میخرن و شاید بازی مشکلی هم نداشته باشه ولی بعد نیم ساعت انجام دادن بازی رو Refund می کنن و یک نقد منفی هم برای همون بازی می نویسن در صورتی که تو این مدت تقریبا از هیچ بازی نمیشه چیزی فهمید که بخوای نقدش هم بکنی !…
  باید امکان نقد کردن رو برای افرادی بزارن که حداقل ۱۰ ساعت یا حالا کمتر ۷-۸ ساعت بازی رو انجام دادن کمتر از اون دیگه اون نقد فقط یک چیز بی ارزش هست حالا اگر مثبت باشه که اصلا قابل اعتماد نیست چون خود طرف هم بازی رو به اون انداره انجام نداده و براش وقت نذاشته و اگر منفی باشه نقد باز هم قابل اعتماد نیست چون تو مدت زمان کم تقریبا از هیچ بازی نمیشه چیزی فهمید که بخوای اون رو نقد هم بکنی.
  با این قضیه میشه یک مقدار از شر این Refund کننده ها و نقد های بی ارزش خلاص شد !..

  0
  0