تماشا کنید: اطلاعاتی از نسخه بتای همگانی Destiny 2 منتشر شد

۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۹

چندی پیش اطلاعاتی جدید در رابطه با نسخه بتا همگانی عنوان Destiny 2 منتشر شد که جزئیات آن را در ادامه می‌توانید مطالعه کنید.

همان طور که می‌دانید، قبل تر هم استودیو سازنده بازی مورد انتظار Destiny 2، یعنی بانجی (Bungie)، خبر از انتشار یک نسخه بتا همگانی برای Destiny 2 داده بود که حال، سازندگان بازی جزئیات بیشتری از این نسخه همگانی منتشر کرده اند.

طبق این اطلاعات جدید، نسخه عمومی بتا Destiny 2 در اواخر ماه جاری برای کاربران بازی در دسترس قرار می‌گیرد و بازیکنان میت‌وانند به صورت PvP و PvE به انجام بازی بپردازند. همچنین این نسخه بتا، دو مرحله از قسمت داستانی بازی را در اختیار شما می‌گذارد، مرحله نخستین و شروع کننده بازی یعنی Homecoming و مرحله دوم Inverted Spire Strike که در دسترس بازیکنان خواهد بود.

از طرفی دیگر، این نسخه بتا شامل حالت رقابتی بازی هم خواهد بود که با نام Crucible در بازی دیده می‌شود. این بخش خود از دو حالت متفاوت با نام های Control و Countdown بهره می‌برد که حالت اول را می‌توان تا حد بسیار زیادی به حالت کلاسیک Domination تشبیه نمود. همچنین بازیکنان در حالت Countdown یک رقابت دفاع و حمله را تجربه خواهند کرد.

برعکس تمامی بازی‌های دیگر، این بار تجربه‌های کسب شده شما در این نسخه بتا، در صورت خرید نسخه اصلی و نهایی، وارد بازی نخواهد شد ولی به جای آن با امتیاز های خود از نسخه بتا می‌توانید صاحب یک Emblem یا نشان مخصوص در بازی اصلی شوید. همچنین کاربران در بتا عمومی بازی به همه ی قسمت‌های آنلاین بازی دسترسی نخواهند داشت، مانند Clan ها.

در نهایت این نسخه بتا در تاریخ ۲۱ جولای مصادف با ۳۰ تیر ماه، برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و تا ۲۳ جولای یعنی ۱ مرداد ماه در دسترس خواهد بود. همچنین در صورت پیش‌خرید کردن بازی، می‌توانید با اختلاف ۳ روز کمتر به این نسخه بتا دسترسی پیدا کنید. این تاریخ ذکر شده برای انتشار بتا بازی فقط برای پلتفرم‌های گفته شده بود و کاربران رایانه‌های شخصی باید در شهریور ماه یعنی ماه سپتامبر، منتظر انتشار نسخه بتا باشند.

عنوان مورد انتظار و معروف Destiny 2 به ساخته استودیو بانجی، در ۸ سپتامبر مصادف با ۱۷ شهریور برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و بعد تر از آن ، در تاریخ ۲۴ اکتبر مصادف با ۲ آبان ماه، برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تریلر مربوط به نسخه بتا بازی و معرفی آن، در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید