منتظر مجموعه انیمه‌ی Assassin’S CreeD باشید

۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱

تهیه کننده هالیوودی، Adi Shankar، امروز پروژه بعدی خود را اعلام کرد. Adi Shankar که در کارنامه‌ی خود ساخت کارهایی چون Dredd، Lone Survivor و The Voices را دارد این بار به سراغ سری محبوب Assassin’S Creed رفته است. به گفته‌ی ایشان قرار است مجموعه انیمه‌ی این سری، که پروژه‌ی بعدی ایشان است، به زودی پخش شود.

این کارگردان و تهیه کننده ۳۲ ساله خاطر نشان کرد که گرچه این سری به طور کلی بر اساس دنیای محبوب Assassin’S CreeD ساخته خواهد شد اما داستانی که روایت می‌شود تماماً با این مجموعه تفاوت خواهد داشت و ما شاهد یک داستان کاملاً جدید در انیمه آن خواهیم بود. هنوز نام این مجموعه انیمه‌ای معلوم نیست. همچنین تاریخ آغاز نمایش، رسانه‌ی پخش، صدا پیشگان و سازندگان آن نامعلوم است و صحبتی درباره‌ی هیچ یک از آن‌ها نشده است. از سوی دیگر حضور یوبیسافت در پروسه ساخت تأیید یا رد نشده است و هنوز منتظر واکنش یوبیسافت نسبت به این خبر هستیم. با توجه به این که این مجموعه همچنان در مراحل اولیه ساخت قرار دارد نامشخص بودن بعضی مسائل در حال حاضر امری عادی است و مطمئناً به تدریج و با جلوتر رفتن پروسه ساخت اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.
Adi Shankar در ادامه صحبت‌های خود گفت که از طرفداران دو آ تیشه‌ی مجموعه Assassin’S CreeD است و از این که چنین موقعیتی برای او پیش آمده است بسیار هیجان زده است.

اگر کسی به شما می‌گوید که در زندگی به دنبال علایقتان نروید اشتباه می‌کند. من اولین نسخه این بازی را در سالی که به لس آنجلس رفتم تجربه کردم. در آن زمان من هیچ کسی را در این عرصه نمی‌شناختم و حتی تصورش را هم نمی‌کردم که یک روز مشغول ساخت انیمه ای برای بازی محبوبم باشم و یوبیسافت از من درخواست کند تا دنیای Assassin’S CreeD را با داستانی جدید که در آن اتفاق میفتد، تبدیل به انیمه کنم.

جدیدترین کار آقای Adi Shankar مجموعه Castlevania بر روی نتفلیکس است که دو روز دیگر نمایش آن از این رسانه آغاز می‌شود.

Adi Shankar

در ماه مارس میلادی امسال، مدیریت محتوای سری AC، آقای Aymar Azaizia تأیید کرد که مجموعه‌های تلویزیونی Assassin’S CreeD در راه هستند اما هنوز مشخص نیست که آیا مجموعه‌ی مورد نظر ایشان همین مجموعه‌ای باشد که آقای Adi Shankar بر روی آن کار می‌کند. سال گذشته هم مدیر عامل یوبیسافت اعلام کرده بود که یوبی و نتفلیکس مشغول صحبت هستند تا بر سر پخش مجموعه‌ای به توافق برسند اما ایشان صحبتی از بازی استفاده شده در ساخت این مجموعه نتفلیکسی نکردند و مشخص نشد که دنیای کدام عنوان یوبیسافت وارد نتفلکیس خواهد شد اما احتمال آن زیاد است که عنوان استفاده شده همین Assassin’S CreeD، که یکی از محبوب‌ترین و پر مخاطب‌ترین فرانچایز های یوبیسافت تا به امروز است، باشد؛ به هر حال باید تا مشخص شدن رسانه‌ی پخش این مجموعه انیمه‌ای صبر کرد تا درباره‌ی این موضوع به جوابی قطعی برسیم.

به هر حال این اولین باری نخواهد بود که Assassin’S CreeD به عرصه های دیگر وارد می‌شود. Fox سال گذشته فیلمی از این عنوان با حضور Michael Fassbender تهیه کرد که بی شک همگی آن را مشاهده کردید. علاوه بر فیلم شاهد کتاب های این سری نیز بوده ایم. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از مجموعه انیمه‌ی Assassin’S CreeD منتشر نشده است اما در صورت انتشار اطلاعات بیشتر گیمفا آن را اطلاع رسانی خواهد کرد.

جدیدترین شماره از بازی های AC در ماه اکتبر برای سه پلتفرم  پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. بازی موبایلی جدید Assassin’S CreeD Rebellion نیز در راه است که در آینده‌ی نزدیک می‌توانید آن را بر روی دستگاه های موبایل خود تجربه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید